پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب-صدای مردم جنوب ایران

پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب | Sedayejonoob.ir

منتشر شده در تاریخ: 04 خرداد 1398 ساعت 11:03:: شناسه خبر: 56447

فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد:

استقامت، اتحاد و همدلی درس های آزادسازی خرمشهر است

فرمانده سپاه فتح استان ابراز کرد: صبر، استقامت، اتحاد و همدلی رزمندگان و عنایت خداوند سب شد که خرمشهر مجدد به آغوش میهن برگردد که از این مهم می‌‌توانیم درس‌هیا زیادی بگیریم.

پایگاه خبری صدای جنوب:

سردار حمید خرمدل فرمانده سپاه فتح با تبریک سوم خرداد سالروز پیروزی بر دشمن بعث در عملیات بیت‌المقدس و آزادسازی خرمشهر اظهار داشت: آزادسازی خرمشهر و پیروزی در عملیات بیت‌المقدس با اتحاد و همدلی بین مردم، ارتش و سپاه به دست آمد و در آن مقطع تاریخی کمر ارتش بعث را شکست.

وی عنوان کرد: مجموعه اقدامات انجام شده رژیم بعث را به جایی رساند که صدام اعلام کرده بود اگر خرمشهر مجدد به دست نیروهای جمهوری اسلامی بیفتد من کلید بصره را تحویل آنان می‌دهم.

خرمدل ابراز کرد: صبر، استقامت، اتحاد و همدلی رزمندگان و عنایت خداوند سب شد که خرمشهر مجدد به آغوش میهن برگردد که از این مهم می‌‌توانیم درس‌های زیادی بگیریم.

وی با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری « خرمشهرها در پیش داریم» ادامه داد: اتحاد، همدلی و استفاده از تمام ظرفیت‌های موجود برای فائق آمدن بر مشکلات و پیروزی بر دشمن از جمله این درس‌ها است.

فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد با تاکید بر اینکه امروز در مقطع حساسی هستیم و البته آینده درخشان داریم، خاطرنشان کرد: خرمشهر را با استفاده از ظرفیت داخل برگرداندیم و برای غلبه بر دشمنان در شرایط فعلی نیز اتحاد، همدلی، استفاده از ظرفیت داخلی و توکل و اعتماد خدا و پیروی از منویات مقام معظم رهبری لازم است.

دیدگاه ها بسته شده اند.

نظرسنجی

  • آخرین اخبار
  • پربازدیدترین اخبار

  ویدیو ها

  بالای صفحه
  طراحی سایت
  طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلا - فروش ویلا - ویلا شمال