پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب-صدای مردم جنوب ایران

پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب | Sedayejonoob.ir

منتشر شده در تاریخ: 19 دی 1398 ساعت 08:10:: شناسه خبر: 65987

مراسم تکریم و معارفه مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه کهگیلویه برگزار شد

مراسم تکریم و معارفه مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه کهگیلویه با حضور مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه فتح استان وهیئت همراه در دهدشت برگزار شد.

صدای جنوب:

مراسم تکریم و معارفه مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه کهگیلویه با حضور مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه فتح استان وهیئت همراه در دهدشت برگزار شد.

به گزارش صدای جنوب،حجت الاسلام حکمتی نیک در حاشیه این مراسم ضمن تسلیت به مناسبت فرا رسیدن ایام فاطمیه و شهادت سردار سپهبد قاسم سلیمانی و یاران ایشان گفت: خبر امروز صبح برای همه ما مسرت بخش بود و رهبر انقلاب بسیار حکیمانه به آن پرداختند.

وی با اشاره به بیانات امروز رهبر انقلاب گفت: رهبر معظم انقلاب فرمودند که این یک سیلی بود و انتقام در راه است و اینکه مفهوم انتقام چیست باید اجازه دهیم که زمان بگذرد و بعد در مورد آن بیشتر خواهیم گفت.

حکمتی نیک تصریح کرد: حمله موشکی ایران به پایگاه آمریکا در عراق بازتاب جهانی بسیار زیادی داشته و جزئیات بیشتر آن در آینده اعلام خواهد شد و بی شک دشمن پیام اصلی این حمله را در یافت کرده است.

نماینده ولی فقیه در سپاه فتح استان گفت: اعتقاد و باور قلبی و تقوای انسان است که باعث می شود محبت وی در دل های مردم جای گیرد.

وی افزود: هر بنایی که بر اساس ظلم در جهان پایه ریزی شود و در آن ظلم بیدا کند، زوال آن حتمی است و آن را خداوند وعده داده است.

حجت الاسلام حکمتی نیک عنوان کرد: این شخص بزرگ هم فتح الفتوح کرد و هم فتح القلوب کرد. این شخصیت هم نقش عمار یاسر و هم نقش مالک اشتر را برای رهبری ایفا کرد.

وی افزود: سردار سلیمانی هم مدبر و هم شجاع و نترس بود و این یعنی مالک اشتر و هم منویات مقام معظم رهبری را هسته های مقاومت تبیین می کرد و نقش عمار یاسر را نیز ایفا کرد.
نماینده ولی فقیه در سپاه فتح گفت: همچنین سردار سلیمانی نماینده رهبر معظم انقلاب در منطقه برای روشنگری و بصیرت افزایی سیاسی بود و در همین راستا با سیاستمداران منطقه در راستای آرامش منطقه نشست ها و گفت و گوهای فراوانی داشت.

حجت الاسلام حکمتی نیک گفت: یقینا شهادت این سردار بزرگ آثار ارزشمندی دارد که اولین آن انسجام و اتحاد جبهه بزرگ مقاومت است که این اتحاد و انسجام و شاخه های مقاومت در منطقه بیشترخواهد شد.

وی با اشاره به نفوذ تفکر مقاومت در منطقه گفت: در راستای تشکیل تمدن نوین اسلامی از این به بعد گفتمان مقاومت در جهان اعمال خواهد شد و حتما تحقق تمدن نوین اسلامی و قبل از آن جبهه مقاومت شکلگیری خواهد شد.

حکمتی نیک ادامه داد: به نظرمی رسد که با شهادت این شخصیت بزرگ افول موریانه وار آمریکا نزدیک تر شده است و کم کم شرایط برای خروج نیروهای نظامی آمریکا در منطقه باشیم.
در پایان این مراسم  از تلاش های حجت الاسلام موسوی اصل مسئول سابق حوزه نمایندگی سپاه کهگیلویه تقدیر و باقری نیا به عنوان مسئول جدید حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه دهدشت معرفی شد.
گفتنی است که حجت الاسلام باقری راد سابقه مسئولیت حوزه نمایندگی سپاه ناحیه مقاومت بسیج شهرستان جم و ناحیه مقاومت بسیج شهرستان دیلم را در کارنامه خود دارد.

دیدگاه ها بسته شده اند.

نظرسنجی

    • آخرین اخبار
    • پربازدیدترین اخبار

    ویدیو ها

    بالای صفحه
    طراحی سایت