پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب-صدای مردم جنوب ایران

پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب | Sedayejonoob.ir

منتشر شده در تاریخ: 05 بهمن 1398 ساعت 17:11:: شناسه خبر: 66868

یک هفته بعد از انتخابات مدیران متخلف را عزل خواهم کرد

استاندار با تاکید بر این که نمی‌پذیریم مدیری در نشست‌های انتخاباتی شرکت کند،اظهار کرد: این اقدامات را به جد زیر نظر داریم و برخورد می‌کنیم.

صدای جنوب:

نشست شورای اداری استان کهگیلویه و بویراحمد بعد از ظهر امروز در حالی به ریاست حسین کلانتری استاندار برگزار شد که به مانند چند ماه اخیر این جلسه نیز محلی برای اعلام هشدارهای انتخاباتی استاندار و معاون سیاسی امنیتی استاندار بود.

به گزارش صدای جنوب،حسین کلانتری در این نشست ابتدا ماده ۱۱ انتخابات را برای مدیران حاضر در نشست شورای اداری خواند و از همه دستگاه‌ها خواست تا نسبت به همکاری و اعزام نیرو و همچنین در اختیار قرار دادن لوازم اداری مثل کامپیوتر و سایر ملزومات به ستاد انتخابات استان همکاری کاملی داشته باشند.

سپس نوبت به هشدارهای انتخاباتی رسید و کلانتری در این خصوص چنین اظهار کرد: خوشبختانه همدلی و انسجام خوبی در بحث برگزاری انتخابات میان همه از جمله هیات‌های اجرایی و نظارت وجود دارد.

وی با بیان این که همه به دنبال برگزاری انتحابات سالم هستیم خطاب به برخی از مدیرانی که ممکن است در نشست‌های انتخاباتی شرکت کنند گفت: صادقانه بگویم دون شان مدیران است که در نشست‌های انتخاباتی شرکت کنند هر چند بعضی می‌گویند تخلف نیست اما هر چه باشد شرکت در چنین نشست‌هایی دون شان مدیر که هست.

استاندار با تاکید بر این که نمی‌پذیریم مدیری در نشست‌های انتخاباتی شرکت کند افزود: کاری نداریم که افراد در خانه خود چه کاری انجام می‌دهند اما در محیط اجتماعی و عمومی این حضور مدیران در نشست‌های انتخاباتی دون شان است.

وی به برخی از وعده و وعیدهایی که مدیران به زیر مجموعه خود برای حمایت از افراد خاص می‌دهند اشاره و اظهار کرد: این اقدامات را به جد زیر نظر داریم و برخورد می‌کنیم.

استاندار به موضوعی اشاره کرد که اصلا قابل بخشش و مماشات نیست و گفت: اما اگر کسی بخواهد در انتخابات دست درازی کند کوچکترین اهمالی نخواهیم کرد و با آن مدیر برخورد قاطع خواهد شد.

کلانتری از مدیران خواست تا آویزان این ‌و آن در انتخابات نشوند و در ادامه گفت: اگر مدیری در انتخابات به نفع کاندیدایی اقدام کند و آن کاندیدا هم نماینده شود یک هفته بعد از انتخابات این مدیر را عزل خواهم کرد و از سوی دیگر اگر فردی در انتخابات قانون‌مدار عمل کند اجازه برخورد با چنین مدیری را نمی دهم مگر این که من در استان نباشم که با چنین مدیری برخورد شود.فارس

دیدگاه ها بسته شده اند.

نظرسنجی

    • آخرین اخبار
    • پربازدیدترین اخبار

    ویدیو ها

    بالای صفحه
    طراحی سایت