پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب-صدای مردم جنوب ایران

پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب | Sedayejonoob.ir

منتشر شده در تاریخ: 13 بهمن 1398 ساعت 14:11:: شناسه خبر: 67427

ویژه برنامه های بزرگداشت دهه فجر در کهگیلویه تشریح شد

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کهگیلویه با تبریک چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اظهار داشت: خون شهدای هشت سال دفاع مقدس انقلاب را بیمه کرد.

صدای جنوب:

سید حمزه محقق‌زاده امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه از اجرای ۵۶ عنوان برنامه ویژه گرامیداشت دهه فجر در شهرستان خبر داد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کهگیلویه با تبریک چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اظهار داشت: خون شهدای هشت سال دفاع مقدس انقلاب را بیمه کرد.

محقق‌زاده تصریح کرد: خون شهید سلیمانی نیز جهش خاصی به انقلاب بخشید.

وی گفت: رسانه‌ها نقش بی بدیلی دارند و مهم ترین وظیفه رسانه‌ها در دهه فجر نشر دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی است.

محقق‌زاده افزود:  برپایی ایستگاه صلواتی، برگزاری ۳۰ عنوان نشست بصیرتی، برگزاری مسابقات ورزشی، دیدار با ائمه جمعه در ایام‌الله دهه فجر اجرا می‌شود.

وی از برگزاری نشست‌های روشنگری با موضوع گام دوم انقلاب به نمونه دیگری از ویژه برنامه‌های دهه فجر در شهرستان نام برد.

 

این مسوول گفت: به منظور کمک به مناطق محروم تیم بسیج جامعه پزشکی  به دیشموک اعزام خواهد شد و به مردم خدمات بهداشتی و درمانی ارائه خواهند داد.

محقق‌زاده افزود: آموزش فرهنگ عمومی پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی، برگزاری جشن انقلاب در مدارس، ویژه برنامه اجرای سرودهای خیابانی، مسابقات بومی محلی از دیگر برنامه‌های پیش‌بینی شده برای دهه فجر است.

محقق‌زاده تصریح کرد: تورهای ایست و بازرسی و تشکیل گشت‌های عملیاتی اجرا می‌شود.

وی همچنین از برگزاری کارگاه آموزشی توجیهی ناظر یک با همکاری نیروی انتظامی، برگزاری کارگاه آموزش مشاغل خانگی و همایش مادران آسمانی به دیگر برنامه‌ها نام برد.

محقق‌زاده گفت: به مناسبت دهه فجر ۵ یادواره شهدا در حوزه پایگاهی و ۲ مورد در قالب آبروی محله برگزار خواهد شد.

این مسوول از اجرای رزمایش گردان‌های بیت‌المقدس و امام علی(ع)، تشکیل مجمع عالی بسیج شهرستان، شرکت بسیجیان و پاسداران در نماز جمعه
برپایی ایستگاه سلامت و میز خدمت در نماز جمعه به دیگر برنامه‌های ناحیه مقاومت بسیج نام برد.

محقق‌زاده گفت: همایش پیاده‌روی خانوادگی، نشست‌های پیشگیری از اعتیاد در مدارس، آموزش معارف و مهارت‌های امر به معروف و نهی از منکر و نشست سرگروه‌ها و مربیان حلقه‌های صالحین در روزهای دهه فجر اجرا خواهد شد.

محقق‌زاده افزود: تجلیل از فرماندهان نمونه پایگاه‌ها و بزرگداشت سردار شهید سلیمانی همزمان با ۲۲ بهمن از دیگر برنامه‌هاست.

دیدگاه ها بسته شده اند.

نظرسنجی

    • آخرین اخبار
    • پربازدیدترین اخبار

    ویدیو ها

    بالای صفحه
    طراحی سایت