پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب-صدای مردم جنوب ایران

پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب | Sedayejonoob.ir

منتشر شده در تاریخ: 09 اردیبهشت 1399 ساعت 19:02:: شناسه خبر: 74891

بایدها و نبایدهای اصحاب رسانه از نگاه نماینده ولی فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد

آیت‌الله سید نصیر حسینی امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به لزوم آگاهی ‌بخشی جامعه رسانه‌ای در استان کهگیلویه و بویراحمد اظهار کرد: شأن رسانه در این است که شفافیت بخشی و آگاهی‌ بخشی در جامعه داشته باشد به شرطی که در چارچوب‌های حرفه‌ای و با کمترین لغزش کار خود را انجام دهند.

صدای جنوب:

آیت‌الله سید نصیر حسینی امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به لزوم آگاهی ‌بخشی جامعه رسانه‌ای در استان کهگیلویه و بویراحمد اظهار کرد: شأن رسانه در این است که شفافیت بخشی و آگاهی‌ بخشی در جامعه داشته باشد به شرطی که در چارچوب‌های حرفه‌ای و با کمترین لغزش کار خود را انجام دهند.

نماینده ولی‌فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد ادامه داد: در این بین رسانه‌ها هم وظیفه آگاهی‌بخشی به مردم و هم آگاه کردن مسوولان را به آن چه که در پیرامون‌شان می‌گذرد بر عهده دارند.

این استاد حوزه‌های علمیه بیان کرد: مردم اگر نسبت به پیرامون خود و آن چه که می‌گذرد آگاهی درستی داشته باشند تصمیم درست می‌گیرند پس لازم است که خبرنگاران و اصحاب رسانه مردم را آگاه کنند تا آنها نیز در تصمیم گیری دچار اشتباه نشوند.

حسینی خاطرنشان کرد: بسیاری از مشکلات در کشور و در استان ما این است که مسوولان نسبت به مشکلات و آسیب‌های اجتماعی آگاهی چندانی ندارند پس برنامه‌ریزی نمی‌کنند و تصمیمی هم نمی‌گیرند و آسیب‌ها باقی می‌ماند.

نماینده ولی‌فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد خطاب به رسانه‌های استان اظهار کرد: شفاف‌سازی کنید انتقاد کنید مسائل را برای مردم بگویید اما یأس ‌آفرینی و حرمت‌شکنی نکنید در عین این که کار حرفه‌ای انجام می‌دهید خط قرمزها را رعایت کنید و از آن عبور نکنید.

وی با بیان اینکه در رسانه‌ها باید مدیران انقلابی و دغدغه‌مند و آن‌هایی که دنبال کار مردم هستند پر رنگ دیده شوند، افزود: کاری به مسائل سیاسی و خطی نداشته باشید آن مدیری که برای مردم و جهت رفع مشکلات و در چارچوب نظام حرکت کرد در رسانه‌ها بیشتر دیده شوند.

امام جمعه شهر یاسوج با بیان برخی خیانت‌ها در حق مردم و آن‌هایی که دنبال غارت کارخانه‌ها و بیت‌المال هستند تصریح کرد: آدم‌های طماع و زیاده‌طلب هستند که دنبال غارت کردن بوده باید با چنین افراد و تفکراتی همه از جمله رسانه‌ها برخورد کنند.

وی با بیان اینکه در استان جلوی هر زیاده‌خواه و غارتگری خواهیم ایستاد افزود: نباید بگذاریم انقلاب و کشور و استان آسیب ببیند وقتی در جنگ تمام عیار با دشمن در اقتصاد هستیم و ما را از همه جهت تحت فشار گذاشته‌اند و می‌خواهند در اقتصاد ورشکسته شویم پس نباید عده‌ای به فکر چپاول و غارت باشند.

حسینی با بیان اینکه با مدیریت‌های صحیح می‌توان جلوی خیلی از این کارها را گرفت افزود: وقتی اردشیر زاهدی اذعان می‌کند که در دوره پهلوی هیچ چیزی نداشتیم و امروز جمهوری اسلامی همه چیز می‌سازد بنابراین ظرفیت‌های خوبی داریم که اگر مدیریت‌ها خوب باشد، غوغا می‌کنیم.

دیدگاه ها بسته شده اند.

نظرسنجی

    • آخرین اخبار
    • پربازدیدترین اخبار

    ویدیو ها

    بالای صفحه
    طراحی سایت