پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب-صدای مردم جنوب ایران

پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب | Sedayejonoob.ir

منتشر شده در تاریخ: 25 تیر 1399 ساعت 20:04:: شناسه خبر: 80919

شایعاتی که جمالی پاسخ داد/نسبت فامیلی با نجابت ندارم/تغییر محمدی تبار هیچ ربطی به من نداشت

معاون سیاسی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: بنده هیچ نسبتی با آقای نجابت نماینده شیراز ندارم، من اهل فسا هستم و او شبرازی است. و من اصلاً خواهر ندارم که او فرزند خواهر من باشد.

صدای جنوب :

معاون سیاسی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: بنده هیچ نسبتی با آقای نجابت نماینده شیراز ندارم، من اهل فسا هستم و او شبرازی است. و من اصلاً خواهر ندارم که او فرزند خواهر من باشد.
احد جمالی معاون سیاسی استاندار کهگیلویه و بویراحمد در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه مطالبی و شایعاتی مطرح می‌کنند که حضرتعالی با نماینده مردم شیراز ارتباط فامیلی دارید و همچنین با آقای زاکانی نیز ارتباط دارد و یک سری مستنداتی را بر علیه آقای تاجگردون برای آنها ارسال کرده‌اید؟ نظرتان در این باره چیست؟ اظهار کرد: ما شش برادر بودیم و اصلاً خواهر ندارم که آقای نجابت بخواهد، فرزند خواهر من باشد. و اگر ایشان جلوی من بیاید، او را نمی‌شناسم.
وی در ادامه افزود: در رابطه با اینکه بنده مدارکی را بر علیه تاجگردون داده‌ایم، کسانی که این صحبت‌ها را می‌کنند، ادله‌های خودشان را بیاورند. ما در اینجا به عنوان مجری انتخابات بودیم و همانطوری که اثبات کردیم که برای ما مهم نبود چه کسی انتخاب می‌شود، تا ارسال اعتبار نامه به مجلس شورای اسلامی با ما بود، و بعد از آن هیچ ارتباطی با ما نداشته است. این پروسه آخری که در رابطه با تاجگردون اتفاق افتاده، مربوط به خود مجلس است.
معاون سیاسی استاندار کهگیلویه و بویراحمد در ادامه گفت: تنها مسئله‌ای که به ما بر می‌گشته و بر می‌گردد، امنیت استان است. امنیت استان هم بسم الله، همانجوری که در انتخابات با بی طرفی امنیت را ایجاد کردیم، در این مسائل هم اینگونه عمل خواهیم کرد.
جمالی تاکید کرد: کل این جریانات کذب محض است و اگر افرادی و یا جماعاتی مدعی این قضیه هستند، ادله‌های محکمه پسندشان را ارائه بدهند.
وی در پاسخ به سئوالی در خصوص عزل مدیرکل بحران استانداری کهگیلویه و بویراحمد، گفت: قسم می‌خورم که اصلاً خبردار نشدم که آقای محمدی تبار را کی می‌خواهند، بردارند. و باور کنید. من در کمیسیون دانشجویی بودم که وقتی امدم، گفتند، تودیع و معارفه سه تن از مدیران است. این قضیه در حوزه عمرانی اتفاق افتاد و هیچ ربطی به من هم نداشت. کبنا

دیدگاه ها بسته شده اند.

نظرسنجی

    • آخرین اخبار
    • پربازدیدترین اخبار

    ویدیو ها

    بالای صفحه
    طراحی سایت