پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب-صدای مردم جنوب ایران

پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب | Sedayejonoob.ir

منتشر شده در تاریخ: 14 مرداد 1399 ساعت 14:05:: شناسه خبر: 82073

برخورد شدید قضایی با سارقان کابل های برق در کهگیلویه وبویراحمد

صدای جنوب :  ،به منظور برخورد با سارقان خطوط انتقال برق در محدوده شهر های استان، نشستی با حضور دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان ، نیروی انتظامی و شرکت توزیع نیروی برق استان در دادسرای عمومی وانقلاب شهرستان بویر احمد برگزار شد. ملک حسینی  در این نشست اظهار کرد:دستگاه قضایی حتی ذره ای با […]

صدای جنوب :

 ،به منظور برخورد با سارقان خطوط انتقال برق در محدوده شهر های استان، نشستی با حضور دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان ، نیروی انتظامی و شرکت توزیع نیروی برق استان در دادسرای عمومی وانقلاب شهرستان بویر احمد برگزار شد.

ملک حسینی  در این نشست اظهار کرد:دستگاه قضایی حتی ذره ای با سارقین در استان سازگار نخواهد بود و به شدت با سارقین اموال مردم در همه زمینه ها برخود جدی می شود.

ملک حسینی با اشاره به اینکه یک ذره ناامنی در استان گریبان گیر همه مردم استان می شود ، افزود: احساس ناامنی در جامعه، از خود ناامنی بدتر می باشد و مردم باید احساس امنیت کنند و این وظیفه ما مسئولان است و هر کسی در حوزه خود، مؤظف است که به وظیفه تخصصی خود به درستی عمل کرده تا امنیت مردم بیشتر شود.

وی گفت: علت های سرقت باید ریشه یابی شده  و تا این معضلات کمتر شود.

دادستان عمومی وانقلاب مرکز استان گفت: عواملی چون فقر،وضعیت اقتصادی و نبود درآمد و نبود آموزش های کافی عوامل اصلی سرقت می باشند

وی گفت: ما وظیفه داریم درچارچوب قانون، کاری کنیم تا امکان ارتکاب جرائم، کمتر شود.

این مقام قضایی درخصوص شدت برخورد قانونی و قضایی با سارقان افزود : با سارقین به شدت برخورد خواهد شد و اشد مجازات برای آنها صورت می گیرد.

ملک حسینی گفت: با سارقین مطابق قانون و دلایل برخورد خواهد شد.

ملک حسینی در ادامه اظهار کرد : ضابطین دادگستری در نیروی انتظامی باید به طور کامل و دقیق مدارک و پرونده ها را تکمیل کرده تا حقی از کسی ضایع نشود.

وی به خریداران ضایعاتی ها در استان نیز هشدار داد و گفت: مراکز خرید ضایعاتی در استان باید کنترل شوند و با متخلفین، برخورد قاطع صورت می گیرد.

دادستان عمومی وانقلاب مرکز استان با بیان اینکه وظیفه دادسرا و نیروی انتظامی تلاش در جهت کاهش آمار سرقت ها است، افزود: در همین زمینه قضات ما در استان به صورت کامل و آماده جهت امنیت و آسایش مردم تلاش می کنند.

وی گفت: کلانتری ها در مبارزه با سرقت و ناامنی در خط مقدم می باشند و باید همه تلاش خود را جهت امنیت و آرامش مردم افزایش داده تا مشکلات کمتری داشته باشیم .

سید علی ملک حسینی بالا بردن توان پیشگیری از سرقت های سیم وکابل های برق را لازم دانست و گفت:  گشت های نامحسوس در شهرها بیشتر می شود تا از ارتکاب جرم جلوگیری شود. شرکت برق نیز از جهت جلوگیری از سرقت کابل ها برق نیز از کلیه ظرفیت های خود استفاده کند و در حد امکان از پایش تصویری استفاده کند.

وی در ادامه گفت: جهاد و تلاش مضاعف ما باید موجب خواهد شد، جامعه ای امن و پاک داشته باشیم.

وی در ادامه گفت: دستگاه قضایی به صورت جد با قمه کشان و مخلین امنیت برخورد خواهد شد و اشد مجازات در انتظار چاقوکشان و عربده کشان در جامعه خواهد بود.

دیدگاه ها بسته شده اند.

نظرسنجی

    • آخرین اخبار
    • پربازدیدترین اخبار

    ویدیو ها

    بالای صفحه
    طراحی سایت