پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب-صدای مردم جنوب ایران

پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب | Sedayejonoob.ir

منتشر شده در تاریخ: 15 مرداد 1399 ساعت 19:05:: شناسه خبر: 82097

برگزاری هفته قرآن و عترت کهگیلویه و بویراحمد با ۸ جشنواره در ۱۵ گرایش در بستر فضای مجازی

هفته قرآن و عترت کهگیلویه و بویراحمد با ۸ جشنواره در ۱۵ گرایش در بستر فضای مجازی برگزار می شود مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد از برگزاری هفته قرآن و عترت استان با ۸ جشنواره در ۱۵ گرایش فرهنگی و هنری با محوریت فضای مجازی، از ۲۰ تا ۲۶ مردادماه در استان […]

هفته قرآن و عترت کهگیلویه و بویراحمد با ۸ جشنواره در ۱۵ گرایش در بستر فضای مجازی برگزار می شود
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد از برگزاری هفته قرآن و عترت استان با ۸ جشنواره در ۱۵ گرایش فرهنگی و هنری با محوریت فضای مجازی، از ۲۰ تا ۲۶ مردادماه در استان خبر داد.
به گزارش  خبر نگار  صدای جنوب  به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد، محمدعلی پیرسبزی در جلسه ستاد برگزاری هفته قرآن و عترت استان افزود: جامعه ما جامعه ای دینی است و ضرورت دارد مبانی قرآن و عترت ، شخصیت ائمه و نگاه‌های دینی برای جامعه تبیین شود.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه برگزاری هفته قرآن و عترت فرصت مناسبی است برای شهرستان‌ها و جامعه قرآنی خاطرنشان کرد: در این برنامه ها ظرفیت‌های مختلف قرآنی در رشته های فرهنگی و هنری را و استعدادهای فعالان قرآنی و هنرمندان شناسایی و شکوفا می شود.
پیرسبزی همچنین با اعلام جشنواره های هفته قرآن و عترت در استان افزود: مسابقات قرآنی در رشته های قرائت، ترتیل و حفظ کل، حفظ ۲۰جزء ، حفظ ۱۰جزء ، حفظ ۵ جز و حفظ جزء ۳۰ زیر ۱۶ سال در سراسر شهرستان های استان برگزار می شود.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه همه جشنواره ها با گستره استانی برگزار می شوند گفت: جشنواره سرود و نغمات دینی در شهرستان بویراحمد،جشنواره هنرهای تجسمی و نمایشگاه آثار تولیدی هنرمندان استان با موضوعات خوشنویسی ،نقاشی خط، عکس،پوستر و با همکاری انجمن هنرهای تجسمی، جشنواره نمایش خیابانی و نمایشنامه نویسی در شهرستان کهگیلویه با همکاری انجمن هنرهای نمایشی استان برگزار می شوند.
وی در ادامه برگزاری جشنواره های شعر و داستان در شهرستان گچساران، مسابقه کتابخوانی در شهرستان بهمئی و طرح ویژه بیانیه گام دوم انقلاب در سراسر شهرستان های استان را از دیگر جشنواره های هفته قران و عترت استان اعلام کرد.
پیرسبزی همچنین تجلیل از پیشکسوتان قرآنی استان را از دیگر برنامه های پیش بینی شده هفته قران و عترت استان عنوان کرد.

**ربیعی**

دیدگاه ها بسته شده اند.

نظرسنجی

    • آخرین اخبار
    • پربازدیدترین اخبار

    ویدیو ها

    بالای صفحه
    طراحی سایت