پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب-صدای مردم جنوب ایران

پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب | Sedayejonoob.ir

منتشر شده در تاریخ: 31 خرداد 1403 ساعت 13:03:: شناسه خبر: 147135

رئیس کمیته فرهنگیان قالیباف در کهگیلویه وبویراحمد خبرداد:

همایش بزرگ فرهنگیان حامی قالیباف در یاسوج برگزار می شود

رئیس کمیته فرهنگیان محمد باقر قالیباف در کهگیلویه وبویراحمد از برگزاری همایش بزرگ فرهنگیان حامی قالیباف در یاسوج خبرداد.

صدای جنوب:

رئیس کمیته فرهنگیان ستاد انتخاباتی محمد باقر قالیباف در استان کهگیلویه وبویراحمد از برگزاری همایش بزرگ فرهنگیان حامی قالیباف در یاسوج خبرداد.
به گزارش صدای جنوب،

سید محمد دانشی در جمع اعضای کمیته فرهنگیان ستاد انتخاباتی محمد باقر قالیباف در استان کهگیلویه وبویراحمد گفت: ۸ تیرماه روز پیروزی عزت ملت ایران برای ساختن فرداهایی بهتر برای ایران اسلامی است .
وی افزود: فرهنگیان به عنوان قشری تاثیرگذار در جامعه هم در برگزاری انتخابات و هم زمینه سازی برای مشارکت حداکثری مردم نقش مهم و تعیین کننده‌ای دارند.
وی با بیان اینکه حضور محمدباقر قالیباف در انتخابات موجی از شور و شعف میان مردم به وجود آورد بیان کرد: محمدباقر قالیباف به دلیل کارنامه درخشانی که در مسئولیت‌های مختلف داشته است امروز مورد اقبال مردم به ویژه جامعه فرهنگی واقع شده است.
رئیس کمیته فرهنگیان ستاد انتخاباتی محمد باقر قالیباف در استان کهگیلویه وبویراحمد، ،مشارکت حداکثری مردم در انتخابات را ضامن اقتدار بقا و دوام انقلاب اسلامی دانست و خاطرنشان کرد: جامعه بزرگ فرهنگیان با درک شرایط کنونی از همه توان خویش برای روی کار آمدن دولتی کارآمد در تراز انقلاب اسلامی حمایت می‌کند.
وی به اعضای کارگروه‌های مختلف کمیته فرهنگیان ستاد انتخاباتی محمد باقر قالیباف تاکید کرد: در برخوردهای چهره به چهره و گروه‌های فضای مجازی ضمن رعایت ادب و احترام و پرهیز از تندی و خشونت با منطق و استدلال و صبر و حوصله به ابهامات پاسخ دهند و بستر را برای حضور حداکثری مردم فراهم کنند.
دانشی اظهارامیدواری کرد: با انتخاب آگاهانه در ۸ تیرماه مردم طعم شیرین عدالت و خدمت را خواهند چشید.
وی در پایان از برگزاری همایش بزرگ فرهنگیان حامی محمد باقر قالیباف در کهگیلویه و بویراحمد خبر داد و گفت این همایش هفته آینده با حضور مهمان کشوری و حضور پرشور فرهنگیان در یاسوج برگزار خواهد شد.

 

 

 

برپایه گزارش صدای جنوب، سیدمحمد دانشی از فرهنگیان خوشنام، مردمی و پرتلاش و مجرب استان هستند که همواره در دوره‌های گذشته مسئولیت ستادهای فرهنگی و رسانه‌ای دکتر محمدباقر قالیباف رو عهده‌دار بوده و جزو نیروهای نزدیک به دکتر قالیباف و دفتر وی می باشند.

 

گفتنی است داود روستایی حکم مسئولیت ستاد فرهنگیان استان را در مورخه ۱۴۰۳/۳/۲۰ یک هفته زودتر از تعیین مسئولان ستادهای شش نامزد انتخاباتی و همچنین قبل از راه اندازی ستادهای استانی بطور مستقیم و مستقل از ستاد انتخاباتی مرکزی دکتر قالیباف در تهران ابلاغ نمودند.

 

سیدمحمد دانشی نیز بدون فوت وقت با تشکیل ستاد‌ مستقل استانی و شهرستانی شروع بکار کردند.

 

براساس همین گزارش از جمله امتیازات این ستاد صدور حکم کشوری برای فرد به فرد معلمین عزیزی که همراه دکتر قالیباف هستند و به ایشان رای می دهند می‌باشند.

 

 

دیدگاه ها بسته شده اند.

نظرسنجی

  • آخرین اخبار
  • پربازدیدترین اخبار

  ویدیو ها

  آگهی مناقصه شرکت پشتیبانی امور دام کشور

  همراه اول

  بالای صفحه
  طراحی سایت