پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب-صدای مردم جنوب ایران

پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب | Sedayejonoob.ir

منتشر شده در تاریخ: 14 تیر 1403 ساعت 07:04:: شناسه خبر: 147894

حماسه مردم یاسوج در حمایت از دکتر جلیلی /نبویان خطاب به پزشکیان: آقای «ما نمی توانیم» برای چه آمدید؟

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی، گفت: آقایان قهرمانِ ما نمی‌توانیم هستند، علی‌رغم این بی‌برنامگی و ما نمی‌توانیم آن‌ها مردم ما قهرمان سدسازی، پزشکی، هسته‌ای و موشکی هستند.

صدای جنوب:

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی، گفت: آقایان قهرمانِ ما نمی‌توانیم هستند، علی‌رغم این بی‌برنامگی و ما نمی‌توانیم آن‌ها مردم ما قهرمان سدسازی، پزشکی، هسته‌ای و موشکی هستند.

به گزارش راک نیوز، آخرین اجتماع حامیان سعید جلیلی، نامزد چهاردهمین انتخابات ریاست جمهوری در کهگیلویه و بویراحمد عصر امروز _چهارشنبه سیزدهم تیر_ با حضور محمود نبویان، نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی و حضور پرشور حامیان این نامزد انتخابات برگزار شد.

حجت‌الاسلام سید محمود نبویان با اشاره به مناظره میان دو نامزد انتخابات ریاست جمهوری اظهار کرد: آقای پزشکیان گفت مردم به من گفتند منافق من منافق نیستم این را راست می‌گویند.

وی افزود: از او می‌پرسند برای مسکن، نقدینگی، خودرو، بورس، مسکن و قاچاق کالا سایر حوزه‌ها چه برنامه‌ای دارید می‌گوید، نمی‌دانم.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی خطاب به پزشکیان، تصریح کرد: شما که هیچ برنامه‌ای نداشتید برای چه آمدید؟

وی تصریح کرد: آقای پزشکیان صادقانه آمده گفته من برای هیچ یک از مشکلات کشور راهکار ندارم، آقای پزشکیان شما که قرآن و نهج البلاغه خواندید، اما برنامه‌ای ندارید چرا نامزد شدید؟

نبویان خاطرنشان کرد: دعوای ما روی کسی است که تخصص دارد و کسی که تخصص ندارد، جلیلی برنامه دارد، اما پزشکیان برنامه‌ای ندارد و این خیانت به ملت است، دعوای ما سر مردمی است که متوسط و متوسط به پایین و افرادی است که زندگی اشرافی دارند.

عنوان

وی خطاب به پزشکیان با بیان اینکه این همه بریز و بپاش در ستاد شما از کجا است این را شفاف سازی کنید، گفت: آقایان قهرمان ما نمی‌توانیم هستند، علی‌رغم این بی‌برنامگی و ما نمی‌توانیم آن‌ها مردم ما قهرمان سدسازی، پزشکی، هسته‌ای و موشکی هستند.

وی تصریح کرد: آقای ظریف می‌گوید ما شعار مرگ نمی‌گویم، این‌ها فقط از منِ نبویان سه بار شکایت کردند و من را به دادگاه فرستاد شما شعار نمی‌دهید عمل می‌کنید.

این نماینده مجلس افزود: این‌هایی که همه چیز را تعطیل کردند چه چیزی به دست آوردند؟ باید بگویم هیچ، آن‌ها در کتابی که خودشان نوشتند گفتند دستاوردی برای آن‌ها نداشت.

نبویان افزود: آقایان در مدت ۲۲ ماهی که بودند اجازه دادند، علاوه بر مراکز هسته‌ای ۲۶ بار از مراکز نظامی ما بازدید شود.

وی تصریح کرد: آقایان بنا به دستور آمریکا مراکز هسته‌ای ما را تعطیل کردند و وقتی از آن‌ها خواستند ۲۰ سانتریفیوژ داشته باشیم تا روی آن‌ها کار کنیم اجازه ندادند، گفتند ما برای دانشمندان هسته‌ای شما شغل جدیدی داریم.

دیدگاه ها بسته شده اند.

نظرسنجی

  • آخرین اخبار
  • پربازدیدترین اخبار

  ویدیو ها

  آگهی مناقصه شرکت پشتیبانی امور دام کشور

  همراه اول

  بالای صفحه
  طراحی سایت