پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب-صدای مردم جنوب ایران

پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب | Sedayejonoob.ir

منتشر شده در تاریخ: 15 تیر 1403 ساعت 13:04:: شناسه خبر: 147926

استاندار کهگیلویه و بویراحمد رای خود را به صندوق انداخت

استاندار کهگیلویه و بویراحمد با حضور در محل شعبه شماره ۸۰ رای خود را به صندوق انداخت.

به گزارش صدای جنوب و به نقل از  روابط عمومی استانداری کهگیلویه وبویراحمد، سید علی احمدزاده در جمع رسانه های استان به حضور پرشور مردم در صندوق های رای در استان اشاره و تاکید کرد که مردم در همین اوایل فرصت رای گیری به شعب مراجعه و رای خود را به صندوق بیاندازند.
استاندار ابزار داشت: تعداد ۸۳۵ صندوق اخذ رای درمناطق شهری، روستایی و عشایری سراسر استان کار رای گیری از مردم را انجام می دهند و همه صندووق ها فعال هستند.
وی بیان کرد: طبق آخرین آمار ۱۴۷ هزار نفر رای خود را به صندوق انداختند که ۲۵ درصد متقاضان رای خود را به صندوق انداختند.
احمدزاده با بیان اینکه عوامل اجرایی و نظارتی در همه شهرستان استان پای کار هستند، دستگاه ها هوشیار پای کار هستند و عامل نگران کننده ای وجود ندارد و مردم با آرامش رای خود را به صندوق بیاندازند.
وی با تاکید بر اینکه مردم استان مشارکت خود در انتخابات را افزایش دهند، گفت: در دور اول جزء پنج استان اول نبودیم که انتظار می رود مردم در دور دوم پای کار بیاند و به ساعات پایانی روز موکول نکنند.
احمدزاده با اشاره به انتشار برخی مطالب در فضای مجازی و سایت های خبری گفت: این مطالب بیشتر جنبه تبلیغاتی دارد و برخی سایت ها و اشخاص با ایجاد فضای روانی به دنبال بهره برداری سیاسی هستند اما کار انتخابات در بستر قانونی در کمال صحت و آرامش در حال انجام است.
تمام/////

دیدگاه ها بسته شده اند.

نظرسنجی

  • آخرین اخبار
  • پربازدیدترین اخبار

  ویدیو ها

  آگهی مناقصه شرکت پشتیبانی امور دام کشور

  همراه اول

  بالای صفحه
  طراحی سایت