پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب-صدای مردم جنوب ایران

پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب | Sedayejonoob.ir

منتشر شده در تاریخ: 06 اسفند 1396 ساعت 23:12:: شناسه خبر: 32583

برگزیدگان جشنواره استانی «قران و عترت» در دهدشت مشخص شدند

رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی کهگیلویه اظهارداشت:برگزیدگان جشنواره استانی قران و عترت در دهدشت از میان ۱۳۰ شرکت کننده مشخص شدند.

پایگاه اطلاع رسانی صدای جنوب:

رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی کهگیلویه اظهارداشت:برگزیدگان جشنواره استانی قران و عترت در دهدشت از میان ۱۳۰ شرکت کننده مشخص شدند.
به گزارش صدای جنوب، سید ایرج کاظمی جو گفت: قاریان قرانی در سه بخش قرائت، ترتیل و حفظ به رقابت پرداختند.
وی ادامه داد:هداف از برگزاری این جشنواره شناسایی و معرفی نخبگان و استعدادهای درخشان قرآنی بویژه در گروه سنی نوجوانان و جوانان و ایجاد انگیزه در میان مردم بویژه قشر جوان برای فراگیری معارف قرآنی بود.

کاظمی جو در پایان نفرات برگزیده را ازشهرستان های مختلف استان به شرح زیر اعلام کرد.
در رشته قرائت رده سنی زیر۱۶ سال آقایان:
ابوالفضل پناهنده نفر اول دهدشت
امین صالحی نفر دوم لنده
علی نادری نفر سوم دهدشت

در رشته قرائت رده سنی بالای ۱۶ سال آقایان:
بهنام ادیبی نفر اول بهمئی
امیدغلامی نفر دوم دهدشت
احمدرضادیانتی نفر سوم دهدشت

در رشته ترتیل رده سنی بالای ۱۶ سال آقایان:
ناصر تقوی نفر اول چرام
ناصر جعفرزاده نفردوم چرام
فرشیدعلیجانی نفرسوم چرام

در رشته ترتیل رده سنی زیر ۱۶ سال آقایان:
علیرضا دیانتی نفر اول دهدشت
مصطفی کرمی نفر دوم دنا
حمیدرضا محسنی راد نفرسوم دهدشت

در رشته حفظ رده سنی زیر ۱۶ سال آقایان:
رضا امیری نفر اول ۱۰ جزء دنا
مجتبی صفری نفراول ۵جزء گچساران
محمد محمدی نفردوم ۵ جزء گچساران

در رشته حفظ رده سنی بالای ۱۶ سال آقایان:
محمد ناصری نفراول ۲۰ جزء دنا
حسین فرخنده نفردوم ۲۰جزء لنده
محمود آسن نفراول ۱۰ حفظ کل قران دنا
هوشنگ رازی پور نفراول ۱۰جزء دهدشت
علیرضا اب برین نفراول ۵ جزء لنده

در رشته قرائت رده سنی بالای ۱۶ سال بانوان/

ثریا صیادی نفراول چرام
سحرتجاره نفردوم دهدشت
حمیده مسیحی نژاد نفرسوم لنده

در رشته قرائت رده سنی زیر ۱۶ سال بانوان/
نرگس اصغرنژاد نفراول چرام
نادیافرامرزی نفردوم لنده

نرگس اسکندری نفرسوم لنده

در رشته حفظ قران در بخش بانوان/

در رشته حفظ رده سنی زیر۱۶ سال بانوان/
آزیتا اذرشب ۱۰جزء نفراول دهدشت
تاراغندی ۵جزء نفراول دهدشت
میناکرمی ۵جزء نفردوم دهدشت

در رشته حفظ رده سنی بالای۱۶ سال بانوان/

گلستان محمدی ۱۰جزء نفراول گچساران
پریسا اتش سودا ۱۰ جزء نفردوم دهدشت
فاطمه باقری ۵جزء نفراول چرام
امنه اخش ۵جزء نفردوم لنده
کبری دهبانی ۲۰جزءنفراول لنده
فرخنده دستکزین ۲۰جزء نفردوم دهدشت
فاطمه تقوی ۲۵جزء نفراول دهدشت

بشری مصلحی نفراول حفظ جزء ۳۰ دهدشت
تارامظلومی نفردوم حفظ جزء ۳۰ دهدشت

ودر رشته حفظ کل قران نیزافرادزیر انتخاب شدند.
همابنام و نرگس حسینی هر دو از دهدشت مقام اول و دوم راکسب کردند.

دیدگاه ها بسته شده اند.

نظرسنجی

    • آخرین اخبار
    • پربازدیدترین اخبار

    ویدیو ها

    بالای صفحه
    طراحی سایت
    طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلا - فروش ویلا - ویلا شمال