پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب-صدای مردم جنوب ایران

پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب | Sedayejonoob.ir

منتشر شده در تاریخ: 14 تیر 1397 ساعت 14:04:: شناسه خبر: 37851

تغییر در سازمان برنامه و بودجه کهگیلویه و بویراحمد/ شهابی نسب جایگزین موسوی شد!

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان، در حکمی ابراهیم پناهی تلزالی را به سرپرستی مدیریت اداری، مالی و پشتیبانی سازمان منصوب نمود.

پایگاه خبری صدای جنوب:

‌ رئیس سازمان برنامه وبودجه کهگیلویه وبویراحمد پس ازانتفادهای گسترده بالاخره دست به تغییر زد.

حسن نوروزی طی حکمی علی شهابی نسب را به سرپرستی معاونت هماهنگی برنامه و بودجه منصوب نمود.

شهابی نسب دارای دکترای مدیریت دولتی بوده و رئیس گروهی بودجه و همچنین چندین سال معاونت آمار و اطلاعات سازمان در کارنامه او بوده است.

نوروزی همچنین علی محمدی را که کارشناس آمار و کارشناس ارشد مدیریت دولتی می باشد و سال ها کارشناس و رئیس گروه آمار سازمان بوده را به سرپرستی معاونت آمار و اطلاعات سازمان منصوب نمود.

محمدی پیش از این نیز مدیر اداری، مالی و پشتیبانی سازمان بوده است و چندین سال معاون اداری مالی اداره کل ثبت احوال بوشهر و معاونت آمار سازمان استان را عهده دار بوده است.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان، در حکمی دیگر ابراهیم پناهی تلزالی را به سرپرستی مدیریت اداری، مالی و پشتیبانی سازمان منصوب نمود.

پناهی ریاست دبیرخانه شورای برنامه ریزی و توسعه استان و همچنین ذیحسابی و مدیریت اداری مالی اداره کل امور عشایر استان را بر عهده داشته است.

پناهی کارشناس ارشد اقتصاد کشاورزی می باشد.

طی حکمی دیگر، مهران یوسفی به سرپرستی حوزه برنامه ریزی سازمان منصوب گردید.

یوسفی معاونت اقتصادی و برنامه ریزی سازمان و رئیس گروهی آموزش و پژوهش سازمان را در کارنامه دارد و پیش از این مشاور ریاست سازمان بوده است.

یوسفی کارشناس ارشد علوم اقتصادی می باشد.

سید امید موسوی نیز که سابقه کارشناسی، رئیس گروهی و معاونت هماهنگی برنامه و بودجه سازمان بخشی از کارنامه اوست از این پس با حکم نوروزی به سمت مشاور وی انجام وظیفه خواهد نمود.

موسوی کارشناس ارشد مهندسی معدن می باشد.

دیدگاه ها بسته شده اند.

نظرسنجی

    • آخرین اخبار
    • پربازدیدترین اخبار

    ویدیو ها

    بالای صفحه
    طراحی سایت