پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب-صدای مردم جنوب ایران

پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب | Sedayejonoob.ir

منتشر شده در تاریخ: 15 شهریور 1397 ساعت 12:06:: شناسه خبر: 40291

برترین های شبکه بهداشت و درمان کهگیلویه تجلیل شدند

رئیس بیمارستان امام خمینی(ره) اظهار داشت: فرخنده اعیاد قربان تا غدیر، روزپزشک، روز کارمند، روز داروساز و روز بهورز را به همه این عزیزان تبریک عرض نموده و از تلاشهای صادقانه، دلسوزانه و فداکارانه آنان که امروز جهت تجلیل از این سرمایه های انسانی گرد هم جمع شدیم تشکر و قدردانی می نمایم.

پایگاه خبری صدای جنوب:

در آیینی باشکوه از پزشکان، داروسازان و کارمندان برتر شبکه بهداشت و درمان و بیمارستان امام خمینی(ره) دهدشت تجلیل به عمل آمد.

رئیس بیمارستان امام خمینی(ره) در این مراسم گفت: فرخنده اعیاد قربان تا غدیر، روزپزشک، روز کارمند، روز داروساز و روز بهورز را به همه این عزیزان تبریک عرض نموده و از تلاشهای صادقانه، دلسوزانه و فداکارانه آنان که امروز جهت تجلیل از این سرمایه های انسانی گرد هم جمع شدیم تشکر و قدردانی می نمایم.

دکتر محمدطاها خادمی در ادامه تصریح کرد: پزشکان احیاگران سلامت و حیات مردم، داروسازان کیمیاگران نظام تامین سلامت و بهداشت مردم، کارمندان تلاشگران بی توقع و فداکاران صحت و سلامت و بهورزان سفیران سلامت در بین مردم هستند.

وی در پایان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر از خدمات ارزنده دولت تدبیر و امید در حوزه بهداشت و درمان در طرح تحول سلامت قدردانی کرد.

در ادامه فرماندار شهرستان کهگیلویه، مشاور کل رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان، معاون غذا و دارو دانشگاه، رئیس نظام پزشکی شهرستانهای کهگیلویه، چرام لنده و مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان کهگیلویه به ایراد سخنانی پرداختند.

به گزارش وب دا؛ در پایان این جشن باشکوه از ۱۰۵ نفر از پزشکان، داروسازان و کارمندان نمونه بهداشت و درمان و بیمارستان امام خمینی(ره) دهدشت با اهدای لوح و هدایایی تجلیل بعمل آمد.

دیدگاه ها بسته شده اند.

نظرسنجی

  • آخرین اخبار
  • پربازدیدترین اخبار

  ویدیو ها

  بالای صفحه
  طراحی سایت
  طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلا - فروش ویلا - ویلا شمال