پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب-صدای مردم جنوب ایران

پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب | Sedayejonoob.ir

منتشر شده در تاریخ: 02 مهر 1397 ساعت 00:07:: شناسه خبر: 41366

مراسم تودیع و معارفه مدیرکل راه و شهرسازی کهگیلویه وبویراحمد لغو شد/تقابل احمدی و فیلی با مجمع نمایندگان استان/ راستا به کرسی مدیرکلی نزدیک شد

در آشفته بازار عزل ونصب های مدیریتی استان ،مراسم تودیع و معارفه مدیران کل راه و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد لغو شد.

پایگاه خبری صدای جنوب:

در آشفته بازار عزل ونصب های مدیریتی استان ،مراسم تودیع و معارفه مدیران کل راه و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد لغو شد.
به گزارش صدای جنوب، بر اساس اطلاعیه‌ منتشر شده، قرار بود که مراسم تودیع علیمردانی مدیرکل فعلی راه و شهرسازی استان کهگیلویه و بویراحمد و معارفه عبدالمجید نژادصفوی مدیرکل جدید این دستگاه روز دوشنبه ۲ مهرماه ساعت ۱۰ صبح در محل اداره کل راه و شهرسازی استان برگزار شود که این مراسم کنسل و به زمان دیگری موکول گردید.


برهمین اساس گفته می‌شود عبدالمجید نژاد صفوی گزینه معرفی شده برای اداره‌کل راه و شهرسازی استان کهگیلویه و بویراحمد بیش از ۳۴ سال سابقه کار دارد و بر اساس قانون جدید منع بکارگیری بازنشستگان امکان استفاده از نژادصفوی به عنوان مدیرکل راه و شهرسازی وجود ندارد.
بر اساس اطلاعات به دست آمده، علی محمد احمدی استاندار کهگیلویه و بویراحمد و معاون عمرانی وی علی رغم مخالفت عده‌ای از فعالان عمرانی استان از حضور «عبدالحمید نژادصفوی» در استان رضایت داشتند‌ و در واقع نژاد صفوی نیروی مورد تایید عزیر فیلی است.
به نظر می‌رسد که مجموعه استانداری کهگیلویه و بویراحمد و مدیران ارشد استان به دنبال این هستند که مشکل بازنشستگی «نژاد صفوی» را مرتفع نمایند. در غیر این صورت باید نیروی دیگری جایگزین علیمردانی معرفی شود.
در هر صورت رفتن علیمردانی از راه و شهرسازی استان کهگیلویه و بویراحمد قطعی شده است، اما اینکه چه کسی جای او خواهد نشست بستگی به تصمیم مسوولان ارشد این استان دارد و یا هم آقای وزیر.
از طرفی فعال بودن پروژه‌های عمرانی به ویژه پروژه‌های راه سازی برای استاندار کهگیلویه و بویراحمد مهم است و او با اوردن عزیز فیلی نشان داد که پروژه‌های عمرانی استان نقش بسیار مهمی در توسعه یافتگی این استان ایفا خواهند کرد. بنا بر این احمدی می‌داند که اگر بخواهد پازل عمرانی استان کهگیلویه و بویراحمد تکمیل‌تر شود باید خود برای انتصاب مدیرکل راه و شهرسازی دست به کار شود. قطعاً استاندار کهگیلویه و بویراحمد و معاون عمرانی وی با هر گزینه‌ای برای مدیرکلی راه کنار نمی‌آیند.
اما لغو مراسم تودیع و معارفه مدیران‌کل راه و شهرسازی استان را به موضوع استیضاح وزیر راه و هماهنگی گزینه جدید با نمایندگان مجلس نیز ربط می‌دهند و گفته‌ می‌شود که نمایندگان مجلس با «نژاد صفوی» موافق نیستند و آنها بصورت متحد و هم رای خواستار گزینه دیگری و ترجیحاً بومی به جای علیمردانی هستند.

دراین بین منبع اگاه به صدای جنوب گفت:شانس محمد راستا معاون ساخت و توسعه راه اداره کل راه و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد  بیش ازدیگران است و مجمع نمایندگان استان نیز از این انتصاب حمایت می کنند.

دیدگاه ها بسته شده اند.

نظرسنجی

    • آخرین اخبار
    • پربازدیدترین اخبار

    ویدیو ها

    بالای صفحه
    طراحی سایت