پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب-صدای مردم جنوب ایران

پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب | Sedayejonoob.ir

منتشر شده در تاریخ: 25 آبان 1397 ساعت 16:08:: شناسه خبر: 44473

خطیب جمعه چرام:

مبارزه وایستادگی قاطعانه قضات مورد حمایت مردم،خانوادهای معظم شهدا وائمه جمعه است/پاس گل ظریف به آمریکا و اسرائیل و دیگر دشمنان ملت ایران چه معنایی دارد؟

مهم ترین امر در جامعه بشری بسط وگسترش عدالت ومبارزه با ظلم است،وهدف انبیای الهی نیز همین امر بوده است.

 

پایگاه خبری صدای جنوب:

به گزارش روابط عمومی ستادنمازجمعه چرام؛
حجت الاسلام سیدنورالله افشار درخطبه های پیش ازظهر امروز بیان داشتند:مهم ترین امر در جامعه بشری بسط وگسترش عدالت ومبارزه با ظلم است،وهدف انبیای الهی نیز همین امر بوده است.

امام جمعه چرام گفت:چند وقتی است درباب استخدام های غیر قانونی وجعل اسناد وتخلفات مالی میلیاردی در این استان کوچک توسط متخلفین ،دادگستری استان بشدت ورود کرده است.که جای تقدیر دارد وافکار عمومی از این اقدامات حمایت میکنند.

ایشان گفتندبه مدیرکل دادگستری وقضات محترم عرض میشود در صورتی که مبارزه وایستادگی محکم وقاطعانه باشد مورد حمایت مردم،خانوادهای معظم شهدا وائمه جمعه است واین اقدامات در نزد خدای عزوجل قابل قبول  است.

حجت الاسلام افشار اظهارداشت:قطعا در مقابل شما صاحبان زر وزور وتزویر قد علم میکنند کسانی که احساس میکنند منافعشان به خطر افتاده فریاد مظلومیت سر میدهند اما شما وقضات شریف از بلندگوهای این افراد واهمه نداشته باشید و عموم مردم منتظر برخورد با متخلفین هستند.

امام جمعه چرام دربخش دیگری ازسخنان خود بیان کردند:پاسخ کوبنده حماس به ماجراجویی ارتش رژیم صهیونیستی در شرق خان یونس که سران این رژیم جعلی را وادار به آتش بس در این منطقه کرد ، پیروزی بزرگی برای جبهه مقاومت به حساب می‏آید. بخشی از پاسخ رزمندگان مقاومت در این دو روزتنش در غزه ،شلیک ۴۶۰ موشک به سرزمین‏های اشغالی و مورد هدف قرار دادن اتوبوس حامل نظامیان بود که این رژیم را به وحشت انداخت.

حجت الاسلام افشار عنوان کرد:در مجموع حملات صهیونیست ها طی دو روز منجر به شهادت ۱۴ فلسطینی شد. مقاومت فلسطین در پاسخ به این جنایت در مجموع با شلیک ۴۶۰ موشک و راکت ، شهرک‏های صهیونیست‏نشین را به لرزه درآورد. این حجم از شلیک موشک، اراده پولادین حماس و عدم ترس از ماجراجویی های تل آویو را بار دیگر عیان کرد. براساس آمار رسانه های صهیونیستی ، تنها یک سوم موشک ها از سوی سامانه پدافندی گنبد آهنین رهگیری شده است.صهیونیست ها به وحشت افتادند در سرزمین های اشغالی شهرک نشین های صهیونیست بر علیه سیاست های نتانیاهو وقبول آتش بس از سوی او تجمع کردند.واین دستاورد بزرگ وپیروزی برای جریان مقاومت وحماس بود.

ایشان گفتند:با سازش امثال یاسر عرفات وابومازن در این چند دهه جسور وجری شدند اما با شکل گیری جریان مقاومت وحماس در فلسطین وحزب اله درلبنان رژیم صهیونیستی نتوانسته سیاست های خویش را در منطقه به پیش ببرد.

خطیب جمعه چرام عنوان کردند:رهبر عزیزمان فرمودندکه چالش هزینه دارد اما هزینه ان کمتر از سازش است،ادبیات سخیف و تند مقامات آمریکا در تهدید ملت ایران نشان دهنده هراس آنها از شکست زودهنگام حربه تحریم‏ها می‏باشد.

امام جمعه چرام تصریح کرد:چنانچه سران قریش در سال هفتم بعثت از مسلمین می‏خواستند تا در مقابل دریافت غذا دست از عقایدشان بردارند.دولت و ملت ایران هم پیمان شده اند تا آمریکا را در آخرین مرحله از تحریم‏ها شکست داده و به تعبیر مقام معظم رهبری سیلی دیگری بر گوش آمریکا بنوازند.

حجت الاسلام افشارافزود: بی اعتنایی مردم به فراخوان آمریکا برای ایجاد اغتشاش، ثبات بازار و عدم افزایش قیمت ارز، صدور بیانیه اتحادیه اروپا در مخالفت با تحریم‏ها و … بیانگر شکست مرحله اول سناریوی کاخ سفید می‏باشد.

وی گفت:اما متاسفانه بعضی از مسئولین در جهت آرمان های امام ،رهبری ومردم حرکت نمیکنند و سخنان دشمنان را در داخل تکرار میکنند.در همین زمینه ،آقای ظریف در مصاحبه با یک سایت خبری و در دفاع از پیوستن ایران به گروه اقدام مالی FATF گفت:
پولشویی در کشور ما یک واقعیت است و کسانی که هزاران میلیارد تومان پولشویی می‌کنند به راحتی
ده‌ها میلیارد هم برای مخالفت با پولشویی هزینه می‌کنند!
ایشان در بخش دیگری از مصاحبه خود بدون آنکه از هیچ شخصیت حقیقی یا حقوقی نام ببرد ادعا
کرد که آنها فقط در یک قلم ۳۰ هزار میلیارد تومان پولشویی کرده‌اند.اظهارات آقای ظریف بلافاصله با عنوان «در ایران پولشویی گسترده انجام می‌شود»! به تیتراول خبرگزاری‌های آمریکایی و اروپایی و سایت‌های خبری ضدانقلاب تبدیل شد،کسانی که در فشارهای سیاسی، نظامی واقتصادی شکست خوردند.

امام جمعه چرام خاطرنشان کرد:اقای ظریف باید در مقابل منطق و دلایل عقلانی منتقدان FATF جواب منطقی بدهند و به تخریب منتقدان روی نیاورند ودر این جنگ دشمنان بر علیه جمهوری اسلامی برای ضد انقلاب خوراک تبلیغاتی مهیا نکند.
وی عنوان کرد:ما دشمنان بسیاری داریم که با این سبک ادبیات فشارها را برعلیه ما زیاد میکنند وبرای حقانیت
فشارهایشان در مجامع بین المللی به مردم ونظام به سخنان وزیر خارجه استناد میکنند.

حجت الاسلام افشارگفت:چنین صحبت هایی در سطح وزیر خارجه بسیار عجیب است. در دنیا نمونه

دومی
وجود ندارد که یک مقام عالی رتبه بر علیه نظامی که در آن مسولیت دارد موضع گیری بکند. ونظام را متهم به پولشویی کند.و این اظهارات مورد استناد و استقبال آمریکا ، سازمان‌های غربی وضد انقلاب قرار بگیرد.پاس گل ظریف به آمریکا و اسرائیل و دیگر دشمنان ملت ایران چه معنایی دارد؟
امام جمعه چرام بیان کرد:چرا موقع وهنگامی که غرب برای تصویب لوایح چهارگانه FATF در کشورمان فشار می‌آورند، وزیر خارجه ایران اسلامی را به پولشویی گسترده متهم می‌کند؟اگر ادعایتان واقعیت دارد، خود‌داری شما از معرفی آنان خیانت به ملت و نظام و همدستی با پولشویان نیست؟!

ایشان گفتند: اگر اطلاعات خویش را به مسئولین مربوطه وریاست محترم جمهور ندهد، افکار عمومی او را متهم اصلی در این پولشویی می داند.آیا بعنوان یک عضو کابینه به ریاست جمهور اعتماد ندارد تا اسامی پولشویان را به ایشان معرفی کند.اگر بگوید توان ندارم چرا در این مسئولیت مانده است.

وی گفت:بیش از ۵ سال است که از زمان تصدی این دولت می‌گذرد. این چه دولتی است که در سیستم بانکی آن به تعبیر وزیر امور خارجه‌‌اش هزاران میلیارد تومان پولشویی می‌شود با آنکه اطلاعات آن دردست
وزیر خارجه است؟ و آنها قادر به جلوگیری از آن نیستند؟ اگر چنین افرادی را سراغ دارید به قوه
قضاییه وریاست محترم جمهور معرفی کنید.مملکت قانون دارد.اگر به تعبیر شما چنین افرادی وجود دارند و معرفی نکنید به نظام اسلامی خیانت کرده اید و اگر چنین نباشد واین موج تبلیغاتی علیه نظام را توسط ضد انقلاب بوجود آوردید به نظام اسلامی که خون بهای آن شهادت جوانان بسیاری است ،ظلم وستم کرده اید.
حجت الاسلام افشاراضافه کردند:عده ای هم بدون تعقل واندیشه از این سخنان حمایت میکنند در حالی که خداوند به انسان عقل داده تا تفکر کند.وببیند این سخنان اقای ظریف به ضرر یا به نفع منافع ملت ما است.

دیدگاه ها بسته شده اند.

نظرسنجی

  • آخرین اخبار
  • پربازدیدترین اخبار

  ویدیو ها

  بالای صفحه
  طراحی سایت
  طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلا - فروش ویلا - ویلا شمال