پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب-صدای مردم جنوب ایران

پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب | Sedayejonoob.ir

منتشر شده در تاریخ: 16 تیر 1398 ساعت 18:04:: شناسه خبر: 57557

کنگره سرداران و ۲۰۰۰ شهید استان بوشهر دی‌ماه امسال برگزار می‌شود

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر با اشاره به تشکیل ستادهای ویژه برای برگزاری کنگره سرداران و ۲۰۰۰ شهید استان بوشهر گفت: قرار است اجلاسیه نهایی این کنگره با همکاری همه جانبه نیروهای کشوری، لشکری و شورای سیاست‌گذاری در دی‌ماه امسال برگزار شود.

پایگاه خبری صدای جنوب:

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر با اشاره به تشکیل ستادهای ویژه برای برگزاری کنگره سرداران و ۲۰۰۰ شهید استان بوشهر گفت: قرار است اجلاسیه نهایی این کنگره با همکاری همه جانبه نیروهای کشوری، لشکری و شورای سیاست‌گذاری در دی‌ماه امسال برگزار شود.

به گزارش صدای جنوب،سردار علی رزمجو ظهر امروز در جمع دهیاران، شهرداران و بخشداران استان بوشهر با قدردانی از خدمات ارزنده دهیاران و شهرداران در توسعه عمران و آبادانی در شهرها و روستاهای استان بوشهر اظهار داشت: با تلاش این عزیزان شاهد توسعه و پیشرفت همه جانبه در اقصی نقاط استان بوشهر هستیم که خدمات دهیاران و شهرداران قابل تقدیر است.

وی، با اشاره به اینکه کنگره شهدای استان‌ها هر ۱۰ سال یکبار به صورت ملی در استان‌ها برگزار می‌شود خاطر نشان کرد: کنگره سرداران و ۲۰۰۰ شهید استان بوشهر حدود ۱۴ سال پیش در مرکز استان برگزار شد و در سال گذشته برگزاری این کنگره با هماهنگی امام جمعه، استاندار و دیگر مسئولان استان بوشهر آغاز شد.

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر از تشکیل دو ستاد برای برگزاری کنگره سرداران و ۲۰۰۰ شهید استان بوشهر خبر داد و تصریح کرد: ۲ ستاد شورای سیاست‌گذاری به ریاست نماینده ولی فقیه در استان و ستاد اجرایی کنگره سرداران و ۲۰۰۰ شهید به ریاست استاندار بوشهر تشکیل شد.

سردار رزمجو با اشاره به تشکیل ۲۰ کمیته کنگره سرداران و ۲۰۰۰ شهید استان بوشهر افزود: یکی از راههایی که سبب ماندگار و اقتدار مکتب حیات‌بخش اسلام، اهداف و آرمان‌های امام راحل، شهدای والامقام و انقلاب اسلامی می‌شود زنده نگه داشتن روحیه شهادت طلبی، ایثار و فداکاری است.

وی،تجلیل و گرامیداشت رشادت شهدای راه حق و حقیقت، را مورد اشاره قرار داد و گفت: ارج گذاشتن به پویندگان راه حق و حقیقت زمینه نشاط، زنده، پویا و جامعه را فراهم می‌کند.

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر با بیان اینکه مشعل فروزان شهید و شهادت همیشه در جامعه پرتوافشانی دارد افزود: باید در یک شرایط ویژه تابش این مهم در جامعه مضاعف شود که در برگزاری کنگره و یادواره شهداء محقق می‌شود.

سردار رزمجو زمان برگزاری کنگره سرداران و ۲۰۰۰ شهید استان بوشهر را مورد اشاره قرار داد و تصریح کرد: قرار است اجلاسیه نهایی این کنگره با همکاری همه جانبه نیروهای کشوری، لشکری و شورای سیاست‌گذاری در دی‌ماه امسال برگزار شود.

وی، پیشینه تاریخی استان بوشهر در عرصه حماسه و ایثار را مربوط به دو قرن پیش دانست و افزود: استان بوشهر در عرصه حماسی دارای کارنامه درخشانی در مبارزه با استعمار و استکبار دارد که در این عرصه‌ها دارای شهدای گرانقدری است.

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر با تاکید بر همکاری شهرداران و دهیاران در شهدایی شدن فضای شهرها و روستاهای استان بوشهر بیان کرد: انتظار می‌رود همه شهرداران و دهیاران در عرصه برگزاری کنگره سرداران و ۲۰۰۰ شهید استان بوشهر همکاری و فضای فرهنگ شهید، شهادت، ایثار، مقاومت و حماسه آفرینی را در استان طنین‌انداز کنند.

سردار رزمجو عطرآگین شدن فضای شهرها و روستاها به عطر شهداء را از دیگر انتظارت از دهیاران و شهرداران استان بوشهر دانست و تصریح کرد: نام‌گذاری محلات، میدان، خیابان‌ها و معابر و نصب تندیس شهدای شاخص در شهرها و روستاها باید مورد توجه ویژه قرار بگیرد.

دیدگاه ها بسته شده اند.

نظرسنجی

    • آخرین اخبار
    • پربازدیدترین اخبار

    ویدیو ها

    بالای صفحه
    طراحی سایت