پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب-صدای مردم جنوب ایران

پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب | Sedayejonoob.ir

منتشر شده در تاریخ: 29 تیر 1398 ساعت 11:04:: شناسه خبر: 57970

مدیرکل بازرسی و حقوقی استانداری کهگیلویه وبویراحمد:

مجموعه فرازبام خائیز دهدشت آکادمی در سطح ملی و بین المللی است

مدیرعامل مجموعه فرازبام خائیز دهدشت با تشریح عملکرد این مجموعه در سال ها اخیر و با تقدیر از استاندار سابق و مدیرکل ورزش و جوانان استان گفت این عزیزیان همواره یاری گر این باشگاه بودند و امیداوارم جناب کلانتری با  سابقه مدیریتی درخشان نیز این مجموعه را همراهی کنند.

پایگاه خبری صدای جنوب:

مدیرکل بازرسی و حقوقی استانداری کهگیلویه و بویراحمد در بازدیدی که از آکادمی هندبال فرازبام داشت گفت: خیلی خوشحالم که در استان ما مجموعه خصوصی چون فرازبام خائیز دهدشت وجود دارد که با داشتن نیروی انسانی قوی و با ایجاد صمیمیت و همدلی باعث پیشرفت ورزش شهرستان و استان می شود.

به گزارش صدای جنوب،محمود مومن نسب بیان داشت: فراهم سازی محیطی مناسب برای ایجاد اوقات فراغت و انجام ورزش قهرمانی از سوی یک مجموعه خصوصی قابل تقدیر است.

مدیرکل بازرسی و حقوقی استانداری کهگیلویه و بویراحمدگفت: ورزش به عنوان یکی از مقوله هایی که در قانون اساسی که در بخشی از اصل دوم آن با عنوان آموزش و پرورش و تربیت بدنی از آن یاد شده است نشانگر این است که این مقوله چه جایگاه والایی و ارزشی در در جامعه ما دارد.

مومن نسب تصریح کرد امروز که در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی افرادی را دیدم که از این مجموعه و تیم فرازبام دهدشت یاد می‌کنند باعث خوشحالی است که در منطقه ای با تمام کمی و کاستی ها این مجموعه توانسته است نام دهدشت را به واسطه ورزش هندبال  بر سر زبان‌ها بیندازد.

وی بیان داشت: تمامی زیرساخت های موجود در این مجموعه که امروز به چشم خود دیدم نشان از یک آکادمی در سطح ملی و حتی بین المللی است ؛ که شاید سالهای سال مجموعه های دولتی نتوانند چنین ظرفیتی را ایجاد کنند.
مدیرکل  بازرسی و حقوقی استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: قطعاً پیام شما را با استاندار خواهم رساند.

وی با تشکر از مجموعه فرازبام دهدشت افزود: استاندار کهگیلویه و بویراحمد که تمام وقت خود و خانواده خود را در خدمت مردم استان قرار داده است از دیدگاه بسیار خوبی مجموعه های ورزشی برخوردار است و ان شالله به یاری این مجموعه خواهد شتافت.
در ابتدای این نشست نیز مجید پارسایی مدیرعامل مجموعه فرازبام خائیز دهدشت با تشریح عملکرد این مجموعه در سال ها اخیر و با تقدیر از استاندار سابق و مدیرکل ورزش و جوانان استان گفت این عزیزیان همواره یاری گر این باشگاه بودند و امیداوارم جناب کلانتری با  سابقه مدیریتی درخشان نیز این مجموعه را همراهی کنند.

گزارش وعکس/سیدروح الله احمدی

دیدگاه ها بسته شده اند.

نظرسنجی

    • آخرین اخبار
    • پربازدیدترین اخبار

    ویدیو ها

    بالای صفحه
    طراحی سایت