پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب-صدای مردم جنوب ایران

پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب | Sedayejonoob.ir

منتشر شده در تاریخ: 28 بهمن 1398 ساعت 18:11:: شناسه خبر: 69270

نجات نیا:بگذارید مردم انتخاب کنند/فرزندان ملی با هر گرایشی حمایت شوند

نطق انتخاباتی سید فرزاد نجات نیا عصر امروز در میان مردم دیار چشمه بلقیس برگزار شد .

صدای جنوب:

نطق انتخاباتی سید فرزاد نجات نیا عصر امروز در میان مردم دیار چشمه بلقیس برگزار شد .

نجات نیا در این مراسم با قدردانی از میهمان نوازی و غیرت و شجاعت همیشگی مردم چرام گفت: این مردم شایسته بهترین امکانات هستند و ما باید قدرشناس انها باشیم.

وی با اشاره به بیکاری و مشکلات جوانان گفت:اقتضای جوان امروز با جوان دیروز متفاوت هست.

سید فرزاد نجات نیا با اشاره به هجمه های برخی کاندیداها افزود:ما باید خودمان را عرضه کنیم تا مردم انتخاب کنند  نه اینکه مردم رو در منگنه قرار بدهیم.

وی پتانسیل کهگیلویه بزرگ را درزمینه گردشگری بی نظیر برشمرد و تاکید کرد:تا زمانی که خاک چرام و کهگیلویه پاخور گردشگران نشود پیشرفتی حاصل نشده و بوده همان که بوده…

دستیار وزیر ارتباطات خطاب به مردم گفت:مردم ظلم پذیر نباشید،شما حق دارید حرف همه نامزدهارا بشنوید بعد انتخاب کنید.
نجات نیا با اشاره به سخنان برخی کاندیداها و لزوم هوشیاری مردم ادامه داد:مردم، شما مدیون نیستید، اگر کاری انجام شده توسط نماینده وظیفه  بوده و منتی نیست.
سیدفرزاد نجات نیا اظهار کرد: اعتقادم این است فرزند کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده با هر گرایش سیاسی در سطح ملی باید حمایت شوند و نمایندگان ما در تریبون مجلس شورای اسلامی میتواند فرهنگ مردم چرام بازگو شود.
وی تصریح کرد: مردم عزیز  یک رای خیلی مهم است و ان یک رای کسی را وارد مجلس میکند که آینده شما را بسازد.
نجات نیا تاکید کرد:اقایان کاندید و هواداران محترم، به شعور مردم توهین نکنید،به مردم کمک کنید ولی نگویید رای بده تا پول بدهم البته مردم در این زمینه باید کاملا هوشیار باشند ونماینده ای که خوی کاخ نشینی به خودش بگیرد درد کوخ نشین را احساس نخواهد کرد.

نظرات

 1. استقبال بی نظیر بود ، اگر مردم همراهی کنند گام اول را ما برداشته ایم… سیاست ،اخلاقی اجتماعی ست و نباید به شعور مردم با تنزل خواسته های آنان ،بازی کنیم… نماینده ی مجلس باید رند باشد ،تک بعدی نباشد به همه ی زوایای قضیه نگاه نافذ داشته باشد ، از مردم و در بین مردم و با مردم باشد…*

ارسال نظر جدید

*

نظرسنجی

  • آخرین اخبار
  • پربازدیدترین اخبار

  ویدیو ها

  بالای صفحه
  طراحی سایت