پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب-صدای مردم جنوب ایران

پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب | Sedayejonoob.ir

منتشر شده در تاریخ: 29 بهمن 1398 ساعت 00:11:: شناسه خبر: 69296

تاجگردون:کهگیلویه بزرگ است و انسان های بزرگی دارد

همایش باشکوه کهگیلویه بزرگ در حمایت از غلامرضا تاجگردون نامزد یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی حوزه انتخابیه گچساران و باشت شامگاه دوشنبه۲۷بهمن ماه با حضور حداکثری کهگیلویه های مقیم گچساران برگزار شد‌.

صدای جنوب:

 تاجگردون در ابتدای سخنان خود اظهار داشت: از محبتی که نسبت به من داشته داید و امشب جمع شده اید تا دست یاری به برادر کوچک خود بدهید و حرکت دیگری برای انجام سرنوشت مهم خود انجام دهید سپاسگزارم.
وی گفت: با شهر و مردم کهگیلویه ی بزرگ بیگانه نیستم و اعتقاد دارم این قوم انسانهایی هستند که نان حلال بازو و فکر خود را میخورند.
تاجگردن ادامه داد: خرسندم در چند دور گذشته منتخبشان بوده ام.
شاخص ترین نامزد یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی حوزه انتخابیه گچساران و باشت بیان کرد: مشکلات کهگیلویه بزرگ اعم از زیرساختی، سیاسی، اجتماعی و اقتصادی کمی پیچیده و در هم تنیده است.
تاجگردون افزود: کهگیلویه بزرگ است، انسانهای بزرگی دارد و در هر کجا باشند نقش آفرینن.
وی افزود: مفتخرم حتی در تهران بسیاری از فرزندان فکور و غیور کهگیلویه دارای مسئولیت پایدار بوده و هستند و افتخار آفریده اند.
تاجگردون ادامه داد: با شما عزیزان هم که از دیرباز تاکنون دست در دست هم و همگام بوده و هستیم.
وی ادامه داد: امشب باز افتخاری نصیبم شد تا دستم را برای پیشبرد مسیر توسعه بفشارید.
تاجگرون بیان کرد: نماینده مجلس وقتی اعتبارنامه اش به دستش میرسد نماینده کل مردم است.
نماینده فعلی مردم گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی گفت: استان کهگیلویه و بویراحمد مجموعه ای از واژگان و اقوام اصیل در کنار هم می باشد.
تاجگردون به موضوع تغییر نام استان در مقطعی اشاره کرد و گفت: وقتی بحث تغییر نام استان پیش آمد و بحثش مطرح شد طبق معمول هر اتفاقی در استان می افتد یک سر موضوع به من ربط داده می شود آن را نیز به من ربط دادند.
وی به خاطراتی در مورد نام استان اشاره کرد و گفت: وقتی رییس سازمان برنامه و بودجه استان شدم و اسامی و لیست استانها را دیدم خیلی راحت میتوانستم اسم استانمان را پیدا کنم چون نامش از بقیه طولانی تر بود اما اعتبارش از همه کمتر و حالم گرفته می شد.
تاجگردون افزود: در یادداشتی عنوان کردم گچساران واو میان کهگیلویه و بویراحمد است برخی گفتند (واو) چیست،من گفتم(واو) حرف ربطی است که یک کهگیلویه و بویراحمد را به هم وصل می کند.
وی ادامه داد: گفتم استان کهگیلویه و بویراحمد به دلایل مختلف سیاسی، اقتصادی و …این واو را نیاز دارید.
تاجگردون افزود: در عرصه اقتصاد این واو میتواند پمپاژ کننده اعتبار باشد .
نامزد یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی حوزه انتخابیه گچساران و باشت گفت: در طول دوران خدمتتم تلاش کردم واو جایگاهی در قامت استان کهگیلویه و بویراحمد داشته باشد.
تاجگردون ادامه داد: در این چند سال تلاشها نتیجه داد و اعتبار استان از ۲۰۰میلیارد تومان به ۱۲۰۰میلیارد تومان افزایش پیدا کرد.
وی همچنین گریزی به موضوع انتقال آب سدکوثر به برخی مناطق کهگیلویه بزرگ زد و گفت: برخی به من گفتند چرا میخواهید به شهرهای لنده و سوق آب دهید،گفتم ما به بندرلنگه آب دادیم تازه الان میخواهیم به لنده سوق و …آب دهیم(حقشان است).
تاجگردون گفت: وقتی خیابان بلادیان ساخته و افتتاح شد اولین چیزی که به خاطرم آمد بافت قدیم دهدشت بود.
وی ادامه داد: اگر اجازه پیدا میکردم در امور بافت قدیم دهدشت دخالت کنم به بهترین نحو ممکن و باشکوه بالا آن را اجرا میکردم.
نماینده فعلی مردم گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی گفت: همه ایلات و طوایف کهگیلویه بزرگ دست من را به گرمی فشردند،این شهر هم محل زندگی شماست و محل زندگی ما،وقتی خیابان ها و محلات این شهر ساخته شود نمی گویند فلان قوم برود و فلان قوم نرود جاده ها هم همینگونه بوده این کارها برای همه بوده است.
وی افزود: سرود سوم را با همین ارق ادامه می دهیم.
تاجگردون گفت: اگر معذوریت اخلاقی نداشتم خیلی موضوعات در مورد کهگیلویه را می گفتم.
وی عنوان کرد: ‌هیچ کس از همشهریانم را در این شهر ندیدم که از یک کهگیلویه ای برنجد و حتی نشنیدم در نزاحی یک طرف آن کهگیلویه ای باشد.
شاخص ترین نامزد یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی حوزه انتخابیه گچساران و باشت گفت: در این چندماه حرفهای زیادی زده شد اما من جوابی ندادم،بعضی مواقع حرفایی می زنند که شکم انسان به درد می آید،هر چه در شان خودشان بود گفتند و تمام توطئه ها را کردند تا تاجگردون نباشد،هر کاری کنید کهگیلویه ای ها با تاجگردون هستند حتی کاندید کهگیلویه ای هم به نفع تاجگردون کنار می رود.
وی گفت: تاجگردون چه هیزم تری به شما فروخته است.
وی ادامه داد: به تازگی گفته اند تو تاجگردون را بگیر تا با چوب فلکش کنم، دوست عزیز آن موقع که بر سر میدان می ایستادی و مردم و جوانان هم زبانت را شلاق می زدی جرات نداشتی به من و امثال من تعرض کنی.
وی افزود: تو حتی صلاحیت عبور از هیات نظارت را نداشتی چه برسد به کاندید شدن،تو لیاقت اینکه لیدر قشقایی باشی نداری تو خاین قشقایی هستی تو میخواهی من را فلک کنی؟
تاجگردون افزود: اخیرا” می گویند اجازه نمی دهیم اعتبارنامه تاجگردون را در مجلس تایید کنند.
وی گفت:۸سال مقاومت و صبوری کردم،من به همت مردمم و اقشار مختلف اجازه نخواهیم داد شهر و استان به جایی برگردد که مال خودش نیست.
وی ادامه داد: شما نماینده ای به مجلس میفرستید که تبلور فکری شما باشد،برخی نرفته انگشتشان را فروخته اند.
تاجگردون گفت: به جز وامدار مردمم وامدار هیچ کسی نیستم.
نامزد یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی حوزه انتخابیه گچساران و باشت گفت: هر چه را دیدم به نفع مردمم باشد همان را انجام دادم و خواهم داد، عملا” شخصیتم را نفروختم و خِردم را از خودم دور نکردم.
تاجگردون گفت: ما باید بی خِردی را دفع کنیم،اگر خِرد حاکم شود اشتباه سهو قابل جبران است.
وی افزود: جماعتی که اینجا حضور دارند یار نانی نیستند جانی هستند اینان نان نمی گیرند بلکه جان می دهند.
تاجگردون عنوان کرد:این شهر شهر ماست هر چه خواستید گفتید این مردم ۲اسفند به پای صندوق می روند و روز سوم اسفند هتریک می کنند.
وی در پایان گفت:باز هم می گوییم کلاغان بدصدا باید از این شهر بروند و بلبلان خوش آواز باید بر سر این شهر بخوانند و باید فضایی امن و آزاد برای مردم فراهم کرد.

دیدگاه ها بسته شده اند.

نظرسنجی

    • آخرین اخبار
    • پربازدیدترین اخبار

    ویدیو ها

    بالای صفحه
    طراحی سایت