پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب-صدای مردم جنوب ایران

پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب | Sedayejonoob.ir

منتشر شده در تاریخ: 04 تیر 1399 ساعت 00:04:: شناسه خبر: 79455

سپاه و بسیج در کنار قوه قضائیه /آمار امیدوارکننده نگین تاجی در دیدار خرمدل

سردار حمید خرمدل فرمانده سپاه فتح به همراه حجت‌الاسلام سیروس حکمتی‌نیک مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه فتح و جمعی از مسئولان این نهاد با حسن نگین تاجی رئیس‌کل دادگستری کهگیلویه و بویراحمد دیدار و هفته قوه قضائیه را به وی تبریک گفتند.

صدای جنوب :

به مناسبت هفته قوه قضاییه، فرمانده و جمعی از مسئولان سپاه فتح استان با رئیس کل دادگستری کهگیلویه و بویراحمد دیدار و گفت‌وگو کردند.

 

سردار حمید خرمدل فرمانده سپاه فتح به همراه حجت‌الاسلام سیروس حکمتی‌نیک مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه فتح و جمعی از مسئولان این نهاد با حسن نگین تاجی رئیس‌کل دادگستری کهگیلویه و بویراحمد دیدار و هفته قوه قضائیه را به وی تبریک گفتند.

 

فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد در این دیدار از خدمات دستگاه قضایی در استان تقدیر کرد و گفت: مجموعه سپاه و بسیج خود را خادم مردم می دانند و در راستای اجرای هرچه بهتر عدالت در جامعه در کنار قوه قضاییه و دادگستری استان هستند.

 

سردار حمید خرمدل با بیان اینکه همکاری شورای تامین استان کم نظیر است گفت: همدلی و وفاق میان اعضای شورای تامین استان در سطح بسیار مطلوبی است و در ایام انتخابات، آتش سوزی ها و سایر حوزه‌ها این انسجام و هماهنگی نمایان بود.

 

رئیس کل دادگستری کهگیلویه و بویراحمد نیز در این دیدار با تبریک دهه کرامت و هفته قوه قضاییه از حضور فرمانده سپاه فتح و هیات همراه تقدیر کرد و گفت: سپاه از جنس مردم و در کنار مردم است.

 

حسن نگین تاجی در ادامه به تشریح بخشی از اقدامات دادگستری استان پرداخت و ابراز داشت: مایه خوشحالی است که مردم به اقدامات قاطع دستگاه قضایی در برخورد با متخلفان امیدوار شده اند و به طور یقین عزم دستگاه قضایی برای مبارزه با مفاسد اقتصادی ، اجتماعی و سایر حوزه ها جدی است.

 

وی بیان کرد: در مبارزه با مفاسد به دنبال جنجال و هیاهو نیستیم و پرونده ها به طور دقیق و با رعایت تمام جوانب قانونی مورد رسیدگی قرار می گیرند.

 

نگین تاجی افزود: تمامی پرونده های سال ۹۵ به بعد در استان تعیین تکلیف شده است و تنها ۱۶ پرونده باقی مانده که این امر بیانگر کار علمی و تخصصی دستگاه قضایی در رسیدگی به پرونده ها است.

 

وی ابراز داشت: تکریم ارباب رجوع از رویکردهای دستگاه قضا است و در این زمینه در استان دفتر پاسخگویی مردمی را راه اندازی کرده ایم و دو نفر از معاونین برای پاسخگویی پذیرای مردم هستند.

 

رئیس کل دادگستری کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: در این مدت ۳۰۰۰ ملاقات حضوری برای پاسخگویی و پیگیری مسائل مردم از سوی مجموعه قضایی استان انجام شده است .

 

وی توجه به بحث آموزش و سواد علمی نیروهای دستگاه قضایی استان کهیلویه و بویراحمد را از دیگر رویکردهای این نهاد برشمرد و گفت: در بحث جوانگرایی نیز در دادگستری استان قضات جوان و باسوادی به کار گرفته شده اند .

 

نگین تاجی گفت: در بحث حقوق عامه نیز کمیسیون ویژه ای تشکیل داده ایم و در هر حوزه ای مسائل به صورت کارشناسی و علمی مورد بررسی قرار می گیرند.

 

وی ابراز داشت: سال گذشته ۲۸۰ هکتار از اراضی و مابع ملی در استان رفع تصرف شدند.

دیدگاه ها بسته شده اند.

نظرسنجی

    • آخرین اخبار
    • پربازدیدترین اخبار

    ویدیو ها

    بالای صفحه
    طراحی سایت