پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب-صدای مردم جنوب ایران

پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب | Sedayejonoob.ir

منتشر شده در تاریخ: 25 شهریور 1399 ساعت 14:06:: شناسه خبر: 84384

در دیدار مردمی استاندار کهگیلویه و بویراحمد مطرح شد:اولویت دولت رفع مشکلات واحدهای تولیدی است/حرف مردم باید شنیده شود

دو هفته آینده تعیین تکلیف با نگاه به رفع مشکلات واحدهای مراجعه کننده انجام می‌شود، تصریح کرد: بخشی از موارد نیز مشکلات شخصی بوده که با دستگاه هدف در راستای رفع این مشکلات رایزنی و پیشنهادات در بستر قانون اعلام شد.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: نگاه و اولویت ما به احصاء و رفع مشکلات واحد های تولیدی است.

به گزارش خبرنگار صدای جنوب از یاسوج   حسین کلانتری افزود: بیماری کرونا برای کشور و استان مشکلاتی ایجاد کرد و ملاقات‌های مردمی که روال خاص خود را داشت، دچار تغییر شد.

کلانتری تصریح کرد: روال به این سمت آمده که در کنار بازدیدهای شهرستانی، بازدید از طرح و پروژه‌ها، توجه به مشکلات و بررسی آن از طریق دفتر بازرسی لحاظ شد.

وی با اشاره به برگزاری دیدار مردمی در فضای باز، گفت: دیدار مردمی در این راستا اجرایی و برخی از مراجعه کنندگان طرح‌های اقتصادی و اشتغالزایی و مشکل وثیقه را مطرح کردند.

وی افزود: مشکلات تسهیلات، سرمایه در گردش و تسهیلات تکمیلی از جمله مواردی بود که در این دیدارها پوشش داده شد.

استاندار با بیان اینکه در بخش‌های پروار بندی و کارگاه‌های اقتصادی نیز مراجعینی داشتیم، گفت: دستگاه‌های مسئول و بانک‌های عامل دعوت شده و پیرامون این مشکلات تصمیماتی اخذ شد.

کلانتری با بیان اینکه تا دو هفته آینده تعیین تکلیف با نگاه به رفع مشکلات واحدهای مراجعه کننده انجام می‌شود، تصریح کرد: بخشی از موارد نیز مشکلات شخصی بوده که با دستگاه هدف در راستای رفع این مشکلات رایزنی و پیشنهادات در بستر قانون اعلام شد.

وی اظهار داشت: همه حرف‌های مردم باید شنیده شود و آنچه که اساسی است، باید رفع مشکل شود و مغایرت‌های قانونی نیز با توجیه مناسب بررسی شود.

 

استاندار با تاکید بر فعال سازی واحدهای نیمه فعال و بهره برداری از واحدهای در دست ساخت، گفت: تحقق این مهم، تولید، اشتغال، درآمد و جهش تولید را رقم می‌زند.

وی از رسانه‌ها در راستای انعکاس خدمات نظام و در کنار آن مشکلات مردم و انتقال آن تقدیر کرد.

 

**ربیعی**

دیدگاه ها بسته شده اند.

نظرسنجی

    • آخرین اخبار
    • پربازدیدترین اخبار

    ویدیو ها

    بالای صفحه
    طراحی سایت