پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب-صدای مردم جنوب ایران

پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب | Sedayejonoob.ir

منتشر شده در تاریخ: 03 مهر 1399 ساعت 22:07:: شناسه خبر: 85000

استاندار کهگیلویه و بویراحمد:اداره اموال تملیکی استان تقویت می شود

.استاندار در همین راستا بر حمایت دستگاه های مسئول استان در حوزه های قضایی، نظامی، انتظامی و امنیتی در اجرای سیاست های مصوب نظام در مبارزه با قاچاق کالا تاکید کرد

استاندار کهگیلویه و بویراحمد:

اداره اموال تملیکی استان تقویت می شود

استاندار کهگیلویه و بویراحمد از تقویت اداره جمع آوری و فروش اموال تملیکی استان توسط سازمان تملیکی خبر داد.

حسین کلانتری استاندار کهگیلویه و بویراحمد با قائم مقام و اعضای هیئت مدیره سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی و رئیس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز دیدار و گفتگو کرد.

وی در دیدار با هیئت مدیره اموال تملیکی، گزارشی از عوارض و آسیب های ماشین های حامل کالای قاچاق که از بنادر جنوبی به سمت مرکز کشور از مسیر استان کهگیلویه و بویراحمد گذر می کنند، ارائه داد.

و همچنین مباحثی پیرامون نوع کالاها و شرایط آن توسط بهادری رئیس اداره اموال تملیکی استان در این نشست مطرح شد.

کلانتری به خساراتی که توسط ماشین های حامل کالای قاچاق و تلفات جاده ای که ایجاد می کنند اشاره کرد و افزود: در این نشست در خصوص نحوه جمع آوری فروش کالای قاچاق نیز مباحثی مطرح شد.

وی با اشاره به اینکه در این جلسه برنامه های مشترک سازمان اموال تملیکی کشور و مسئولان استان مورد بررسی قرار گرفت، عنوان کرد: مقرر شد سازمان کشوری در جهت تقویت اداره اموال تملیکی استان کمک های لازم را انجام دهد.

وی گفت: انتظار می رود سازمان، اداره اموال تملیکی استان را از نظر بهبود وضعیت ساختمان اداری، تجهیز و ساماندهی انبارها و سایر امکانات مورد نیاز یاری کند.
استاندار در همین راستا بر حمایت دستگاه های مسئول استان در حوزه های قضایی، نظامی، انتظامی و امنیتی در اجرای سیاست های مصوب نظام در مبارزه با قاچاق کالا تاکید کرد.
در ادامه این نشست استاندار با علی مویدی رئیس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز دیدار و گفتگو کرد.

لازم به ذکر است افتخاری قائم مقام سازمان اموال تملیکی و سید عبدالمجید اجتهادی مدیرکل پیشگیری و نظارت بر قاچاق کالا و ارز نیز در این نشست حضور داشتند.

کلانتری با اشاره به مباحث مطرح شده با هیئت مدیره سازمان اموال تملیکی کشور، گفت: مقرر شد ستاد مبارزه با قاچاق کالا کشور کمک های لازم را برای بهبود وضعیت موجود در اداره اموال تملیکی استان مورد توجه قرار دهد.

دیدگاه ها بسته شده اند.

نظرسنجی

    • آخرین اخبار
    • پربازدیدترین اخبار

    ویدیو ها

    بالای صفحه
    طراحی سایت