پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب-صدای مردم جنوب ایران

پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب | Sedayejonoob.ir

منتشر شده در تاریخ: 20 دی 1399 ساعت 10:10:: شناسه خبر: 91601

مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد اعلام کرد؛ ۱۲۱۳ یتیم و فرزند محسنین در کهگیلویه و بویراحمد بدون حامی هستند

مدیر کل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۱۲۱۳ یتیم و فرزند محسنین در کهگیلویه و بویراحمد بدون حامی هستند.

مدیر کل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۱۲۱۳ یتیم و فرزند محسنین در کهگیلویه و بویراحمد بدون حامی هستند.
به گزارش  صدای جنوب ، نشست پویش ایران مهربان با عنوان هر کارمند حامی یک یتیم در استانداری کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد.
قباد مبشری، مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد در این نشست، با اشاره به اینکه طرح ایران مهربان از سال گذشته در کمیته امداد شروع شده است، گفت: در حاضر ۱۱۵۴ فرزند محسنین و ۵۹ یتیم تحت حمایت کمیته امداد استان بدون حامی هستند.
وی با اشاره به اینکه ۸۰ درصد حامیان ایتام در استان کهگیلویه و بویراحمد برون استانی هستند، افزود: ۱۱ میلیارد و ۶۲۱ میلیون تومان توسط حامیان نیکوکار در سال جاری به ایتام نیازمند کمک شده است.
مبشری تصریح کرد: سرانه پرداختی به ایتام ۴۰۶ هزار تومان است که این مبلغ نسبت به مدت مشابه سال گذشته که ۱۸۰ هزار تومان بوده است رشد قابل توجهی کرده است و ما باید تلاش کنیم که این مبلغ به ۷۰۰ هزار تومان برسد.
وی خاطرنشان کرد: از آغاز طرح پویش ایران مهربان تاکنون ۲۳۶۰ نفر ثبت نام کرده اند که ۱۷۳۷ نفر پرداختی به ایتام داشته اند که از این تعداد ۲۰۷ نفر کارمند بوده و مابقی از سایر اقشار و اصناف بوده اند.
مبشری تأکید کرد: انتظار داریم کارکنان دستگاههای اجرایی دست ما را بگیرند و با مشارکت در این طرح یاریگر نیازمندان و به خصوص ایتام کمیته امداد باشند.
مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه یکی از شفاف ترین طرحهای کمیته امداد، موضوع ایتام است، گفت: هیچگونه ابهامی در این طرح وجود ندارد و سایت ekram.ir کاملاً واضح است و همه می توانند آن را رصد کنند.
مبشری یادآور شد: مردم و نیکوکاران کهگیلویه و بویراحمد می ‌توانند با شماره گیری کد دستوری #۰۷۴*۸۸۷۷* از طریق گوشی تلفن همراه، نام نویسی در سامانه ‌های اکرام ایتام و محسنین یا مراجعه حضوری به دفاتر کمیته امداد استان برای حامی شدن و کمک به ایتام و فرزندان محسنین زیر پوشش این نهاد حمایتی اقدام کنند.

دیدگاه ها بسته شده اند.

نظرسنجی

    • آخرین اخبار
    • پربازدیدترین اخبار

    ویدیو ها

    بالای صفحه
    طراحی سایت