پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب-صدای مردم جنوب ایران

پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب | Sedayejonoob.ir

منتشر شده در تاریخ: 09 آذر 1401 ساعت 00:09:: شناسه خبر: 128331

پایانی بر قطعی های مداوم ارتباطی دژ سلیمان گچساران

اینترنت پرسرعت  به تعداد  نامحدود برای مشترکین تلفن ثابت در مرکز تلفن روستای دژ سلیمان راه اندازی شده  تا اهالی این روستا بتوانند از اینترنت پرسرعت با کیفیت مطلوب استفاده کنند .

صدای جنوب؛

سید محمدهادی امیری سرپرست مخابرات منطقه کهگیلویه وبویراحمد گفت :اینترنت پرسرعت  به تعداد  نامحدود برای مشترکین تلفن ثابت در مرکز تلفن روستای دژ سلیمان راه اندازی شده  تا اهالی این روستا بتوانند از اینترنت پرسرعت با کیفیت مطلوب استفاده کنند .
یکی از دغدغه های سرپرست مخابرات منطقه کهگیلویه وبویراحمد ، بررسی نقاط فاقد ارتباط تلفن ثابت و همراه اول در استان بوده که بتوان با مرتفع نمودن مشکلات آنها بوده تا عزیزانی که این مناطق  تردد ویا زندگی می‌کند،بتوانند از خدمات این فناوری روز دنیا استفاده کنند.
روستای دژسلیمان گچساران  یکی از نقاط روستایی شهرستان گچساران، در مسیر پرتردددوگنبدان ودیلم  واقع شده  که از  موقعیت جغرافیایی خاصی برخوردار ومتاسفانه  فیبر نوری آن به صورت متناوب  قطع ویا به سرقت می رفت  وهمواره یکی از درخواست های مسئولین کشوری، استانی شهرستانی از مخابرات منطقه کهگیلویه وبویراحمد فراهم نمودن  ارتباطی  پایدار برای  این روستا بوده است‌.
سید محمد هادی امیری سرپرست مخابرات منطقه کهگیلویه و بویراحمد طی بازدید میدانی از این روستا ،تمامی راه حل های موجود که بتوان مشکل ارتباطی  دژ سلیمان  رابه صورت کلی  مرتفع نماید بررسی نمود  وباهمکاری دهیارواعضای شورای اسلامی روستا و با ایجاد  حفاری ،کانال سازی به متراژ یک کیلومتر توسط دهیاری  ، انتقال مسیر فیبرنوری  آن از هوایی به زمینی در دستور کار قرار گرفت وخوشبختانه این مهم به پایان رسید   واهالی شریف این روستا میتوانند به عینه ارتباطی فراگیر را لمس کنند.
سید محمدهادی امیری ضمن تقدیر وتشکر از دهیار واعضای شورای اسلامی روستا جهت تقبل حفاری به صورت رایگان گفت :اینترنت پرسرعت  به تعداد  نامحدود برای مشترکین تلفن ثابت در مرکز تلفن روستای دژ سلیمان راه اندازی شده  تا اهالی این روستا بتوانند از اینترنت پرسرعت با کیفیت مطلوب استفاده کنند .
بر اساس همین گزارش ،دهیار واعضای شورای اسلامی روستای دژ سلیمان به نیابت از اهالی روستا از خدمت بی منت مخابرات منطقه کهگیلویه وبوبراحمد به صورت ویژه تقدیر وتشکرکردند.

خبرنگار/ سمانه محمدی

دیدگاه ها بسته شده اند.

نظرسنجی

  • آخرین اخبار
  • پربازدیدترین اخبار

  ویدیو ها

  آگهی مناقصه شرکت پشتیبانی امور دام کشور

  همراه اول

  بالای صفحه
  طراحی سایت