پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب-صدای مردم جنوب ایران

پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب | Sedayejonoob.ir

منتشر شده در تاریخ: 07 اسفند 1402 ساعت 22:12:: شناسه خبر: 143860

سرمایه گذاران خارجی و داخلی حمایت می‌کنیم

استاندار کهگیلویه وبویراحمد گفت از فعالان اقتصادی خارجی و داخلی متقاضی سرمایه گذاری در این استان حمایت می‌کنیم.

به گزارش صدای جنوب  و به نقل از روابط عمومی استانداری کهگیلویه و بویراحمد، سید علی احمدزاده روز دوشنبه در دیدار با سرمایه‌گذار لبنانی اظهار کرد: سرمایه گذاران، مورد حمایت تیم اقتصادی استان هستند و زمینه برای حضور و سرمایه گذاری آنها در استان فراهم شده است.

وی افزود: این استان ظرفیت های زیادی برای سرمایه گذاری دارد و سرمایه گذاری که در این زمینه می تواند به ایجاد اشتغال پایدار کمک کند، قطعا حمایت می شوند.
استاندار کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد این استان در بخش های نفت و گاز، کشاورزی ، صنعت و گردشگری استعداد و ظرفیت های بالایی برای سرمایه گذاری دارد که اولویت با سرمایه گذران داخلی است اما سرمایه گذاران خارجی نیز در این استان مورد حمایت قرار می‌گیرند.
احمدزاده یادآور شد: زمینه سرمایه گذاری در صنایع پایین دست پتروشیمی، نیروگاه های برق آبی و سایر حوزه ها در استان فراهم است و از سرمایه گذار خارجی دعوت می کنیم در این زمینه ها نیز به سرمایه گذاری اقدام کنند.
وی با اشاره به وجود مخزن گاز در منطقه مختار شهرستان بویراحمد گفت از مخازن گاز این منطقه در سال آینده استفاده خواهد شد و مشکل ناترازی گاز برطرف می شود.
استاندار با اشاره به وجود چاه های نفت در منطقه مختار گفت از سرمایه گذاری در این حوزه حمایت می کنیم و شرایط را برای کسانی که متقاضی سرمایه گذاری باشند، فراهم خواهیم کرد.
سرمایه گذار لبنانی نیز در این جلسه مواردی را برای تقویت همکاری‌ها مطرح کرد

دیدگاه ها بسته شده اند.

نظرسنجی

  • آخرین اخبار
  • پربازدیدترین اخبار

  ویدیو ها

  آگهی مناقصه شرکت پشتیبانی امور دام کشور

  همراه اول

  بالای صفحه
  طراحی سایت