پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب-صدای مردم جنوب ایران

پایگاه خبری تحلیلی صدای جنوب | Sedayejonoob.ir

منتشر شده در تاریخ: 25 اردیبهشت 1403 ساعت 16:02:: شناسه خبر: 146230

رئیس قوه قضائیه در پاسخ به مطالبه نماینده ولی فقیه،استاندارو نماینده کهگیلویه بزرگ در مجلس:

مشکل احداث سد آبریز کجاست تا قوه قضاییه ورود کند

صدای جنوب: رئیس قوه قضائیه بعد از شنیدن حرف‌های مسئولان استان کهگیلویه و بویراحمد درشورای اداری گفت: مشخصاً به قوه قضاییه بگویید که مشکل احداث سد آبریز کجاست تا قوه قضاییه ورود کند. حجت‌الاسلام محسنی اژه‌ای با اشاره به اینکه اراده خداوند در انجام امور بسیار مهم است، گفت: تلاش، همدلی و هم‌فکری مهم‌ترین راهکار […]

صدای جنوب:

رئیس قوه قضائیه بعد از شنیدن حرف‌های مسئولان استان کهگیلویه و بویراحمد درشورای اداری گفت: مشخصاً به قوه قضاییه بگویید که مشکل احداث سد آبریز کجاست تا قوه قضاییه ورود کند.
حجت‌الاسلام محسنی اژه‌ای با اشاره به اینکه اراده خداوند در انجام امور بسیار مهم است، گفت: تلاش، همدلی و هم‌فکری مهم‌ترین راهکار برای رفع مشکلات موجود در کهگیلویه و بویراحمد است و با ایجاد حاشیه و شعار نمی‌توانیم مشکلات را برطرف کنیم.
رئیس دستگاه قضا افزود: همه مسئولان استانی و نماینده ولی‌فقیه و فرمانداران، و حتی برخی از شخصیت‌ها و نخبگان در شورای اداری حضور دارند و مطالباتی را نیز مطرح و مطالبه کردند که یکی از این مطالبات حقابه استان است.
وی به مسئله آب و احداث سد اشاره کرد و گفت: احداث سد آبریز در کهگیلویه باید توسط کارشناسان بررسی شود و می‌توان نظرات کارشناسی را در مجلس شورای اسلامی طرح و در این زمینه تصمیم‌گیری کرد.
حجت‌الاسلام محسنی اژه‌ای یکی از مهم‌ترین مشکلات کشور را منابع آبی عنوان کرد و گفت: با اختلاف‌نظر در این زمینه ما به هیچ نقطه مطلوبی نخواهیم رسید اگر مسئولان قول دهند در زمینه سد آبریز به یک جمع‌بندی مطلوب برسند من نیز از آن دفاع خواهم کرد.
وی گفت: مشخصاً به قوه قضاییه بگویید که مشکل احداث سد آبریز کجاست تا قوه قضاییه ورود کند.
رئیس دستگاه قضا افزود: در برخی از استان‌ها شورای هماهنگی اقتصادی تشکیل شد و در کهگیلویه و بویراحمد هم هیئت هفت‌نفره تشکیل دهید و از این امکان استفاده کنید.
وی به مسئله کارخانه آرد و گلوکز یاسوج نیز اشاره کرد و گفت: اگر ترک فعلی به‌عمد انجام گرفت، جرم است.
وی با تأکید بر اینکه با هم‌فکری و همکاری هم می‌توانیم مشکلات را برطرف کنیم که نمونه آن در احداث و راه‌اندازی مجدد چند طرح در همین استان بود، اضافه کرد: به رؤسای کل دادگستری گفتم، هر اختیاری من به شما دادم که بتوانیم مشکل استان‌ها را برطرف کنید.

دیدگاه ها بسته شده اند.

نظرسنجی

  • آخرین اخبار
  • پربازدیدترین اخبار

  ویدیو ها

  آگهی مناقصه شرکت پشتیبانی امور دام کشور

  همراه اول

  بالای صفحه
  طراحی سایت